Як доглядати за зовнішнім виглядом автомобіля.

9-21-2018

Як доглядати за зовнішнім виглядом автомобіля.

Догляд за автомобілем не вимагає великих зусиль, але деякі знання знадобляться. Щоб ваш автомобіль завжди мав презентабельний вигляд, потрібно використовувати спеціальні засоби. Широко застосовується в догляді за кузовом автомобільний шампунь. Його використовують для мийки, так як одна вода не змиє бруд, особливо якщо вона органічна. До складу даного шампуню входять поліруючі добавки, які доглядають за лакофарбовим покриттям, надають йому блиск і захищають від різноманітних впливів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі протирочная бумага.
Також є такий вид шампунів, як очищувачі, які є поширеними засобами: в чистому, нерозведеному вигляді вони застосовуються для видалення плям, слідів від комах, бітуму. Даний шампунь дуже зручний у застосуванні, так як він займає мало місця. Для видалення плям застосовують і безводні змивки, що використовуються тільки для локального виведення бруду, з якими вода з ганчіркою впоратися не можуть. Вибір поліролей для авто дуже великий та представлений для вирішення різних проблем: просто для блиску або захисту лакофарбового покриття.
Використовуючи таку поліроль, можна видалити шар покриття. Вона частково окислюється під впливом навколишнього середовища, згладжує маленькі подряпини, освіжає і вирівнює колір його. Міцність лакофарбового покриття дає можливість зробити абразивне полірування кузова автомобіля до двадцяти разів без шкоди для фарби, але сильно захоплюватися теж не потрібно. Якщо є необхідність, то кращим варіантом буде просто обробити певний шматок, а не весь автомобіль, також потрібно застосовувати більш щадні методи.