Як ви можете заробити гроші з вашого блогу.

278

У наші дні багато людей роблять гроші в інтернеті. Вони заробляють, на абсолютно різні речі. Наприклад, деякі люди займаються продажем різних товарів, деякі зайняті різними видами інтернет-маркетингу, а інші просто ведуть свій блог. Є так само безліч інших способів.

Блоги також є відмінним способом заробити гроші в інтернеті. Багато людей стверджують, що на блогах не роблять гроші. Але з іншого боку, подивіться на розкручені блоги, з гарною відвідуваністю, і ви досі переконані, що на блозі не можна заробити?

Є багато способів заробити на блозі. Перший і найголовніший — тема блогу. Завжди вибирай тему, в якій ти дійсно компетентний. У той же самий час не вибирай тему для блогу, якої не цікавиться більшість людей.

Щоб заробляти гроші на блозі, він повинен мати високий трафік. Якщо у вас є кілька сотень відвідувачів в тиждень, то ви побачите тільки заробіток у кілька центів з блогу. Ось чому я ще раз повторюся, що багато люди повинні бути зацікавлені в темі блогу.

Так само не варто забувати, що писати слід цікаво, переконливо і чітко висловлювати свою думку. Дуже важко зрозуміти пост, який прочитавши до кінця так і залишиться логічно не завершеним його автором.

Але перш за все, до того як почати заробляти на блозі, сам блог треба довести до розуму. Зробити все так, щоб відвідувачам було зручно читати, переглядати, а так само найголовніший момент це зручна навігація. Так само не варто забувати про те, що для того що б отримати потрібний трафік на блог і як продовження заробити на ньому, блог треба буде просувати за різними запитами на ту тему, яку ви вирішили писати в своєму блозі.

Пізніше, я напишу про те, яку роботу треба провести на блозі і як привести блог в нормальний вигляд, так само висловлю свої думки про те скільки треба і скільки не треба реклами вішати на блозі, а так само в чому плюси і мінуси реклами на блозі.

Якщо я щось забув або щось не так написав, прошу в коментарі.
А може у вас є якийсь запитання ви хотіли б поставити?


Читайте також:

FeedBurner і FriendFeed більше не друзі?
Чому я читаю Raptor’a ?
Марш кидок

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі