Як вибрати мобільний телефон

3-17-2018

Кожен раз, коли я купувала телефон, переді мною поставало наисложнейший вибір моделей багато, а я зовсім одна, і ні на йоту, не розбирається у всьому цьому різноманітті. В будь-якому магазині, де продають мобільні телефони вибір завжди великий. І щоб розібратися у всьому цьому різноманітті, давйте спочатку дізнаємося, що означають назви: “Мобільний телефон”, “Стільниковий телефон”, “Смартфон”, “Комунікатор” та їх відмінності один від одного.Рекомендую інтернет магазин мобільних телефонів

Так ось відміну від мобільного стільникового телефону полягає в тому, що прийом сигналу у них не залежить від місцезнаходження і здатний перемикатися на ту станцію, в зоні якої знаходиться в даний момент. Але мобільні телефони здатні працювати там, де немає станцій стільникового зв’язку. Також останнім часом одержали широке поширення смартфони і комунікатори, які кардинально відрізняються від своїх попередників. Так от між ними, також не мало відмінностей, хоча і є загальна риса – використання цих пристроїв в якості телефону. Смартфон – це мобільний телефон, керований операційкою, що виконує різні функції, в основному мультимедійні. Носить розважальний характер. Комунікатор ж, більш близький до ПК, здатний виконувати серйозні завдання і забезпечений функціями телефону. Найчастіше більш масивний, ніж смартфон.

Відмінно підходить для бізнесу. На цю тему я прочитала масу літератури в інтернеті, про те як вибрати мобільний телефон. І вирішила поділиться з такими ж чайниками як я своїми висновками, може комусь це допоможе при виборі телефону. Отже, перше правило – визначтеся з тим, для чого саме вам потрібний телефон:тільки для того, щоб дзвонити і відправляти СМС, ММС, а може бути, ви будете на ньому грати або просто потрібна можливість виходу в Інтернет і т. д. Це необхідно для того, щоб визначитися з потрібними функціями телефону. Адже, погодьтеся, немає сенсу платити за численні функції, якими ви не будете користуватися, а взяли тільки через престижу. Якщо ви визначили, що вам потрібен смартфон, то тепер необхідно вибрати операційну систему, так як саме від неї буде залежати робота вашого телефону. На даний момент існує безліч видів систем.

Найпопулярнішими з них є Apple iOS, Google Android, Windows Mobile. Відгуки про цих операційних системах ви можете прочитати в інтернеті і вибрати найбільш підходящу. Отже, ми визначилися з функціями мобільного телефону, вибрали потрібну операційну систему, тепер визначаємося з брендом. Існують величезна кількість брендів телефонів, я особисто віддаю перевагу найбільш відомим маркам, все-таки більше гарантій. Не сприйміть за рекламу, але я віддаю перевагу телефони Samsung ціни яких досить демократичні і доступні широким верствам населення. А це для мене визначальний фактор. Звісно, не без косяків, але все ж…Ну да ладно це справа кожного, але рекомендую знову ж ознайомитися з відгуками в інтернеті, якщо ви зібралися змінити марку. Розмір і форму телефону ви зможете вибрати безпосередньо при покупці. І це теж важливо, підбирайте розмір так, що б вам було зручно його тримати в руці. А вже форма телефону – кому як подобається, тут поради марні. І найголовніша порада, прислухайтеся до себе, продавці рідко бувають об’єктивними.