Як забрати посилку з Китаю.

1-2-2019

Як забрати посилку з Китаю.

Замовила посилку і судячи з трек номером повинна прийти ось ось. Але мені треба буде виїхати з міста на місяць. Чи можуть батьки забрати посилку (я числюся в їх паспорті, як близький родич) чи потрібно виписати довіреність. Якщо потрібна довіреність, то як її написати. Без довіреності ваше відправлення батьки не зможуть не залежно від того вписані в їх паспорт чи ні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доставка с таобао.
За дорученням – отримають без проблем. Підійдіть до свого ПО і попросіть зразок довіреності на одержання поштових відправлень. Заодно і уточніть як повинна бути завірена довіреність. Нотаріально завірена довіреність буде діяти в будь-якому випадку, але в деяких ПО буває досить завіреної довіреності безпосередньо начальником відділення. Якщо Ви прописані в одній квартирі, то зазвичай без проблем віддають посилку родичам.
Але краще, звичайно, Вам у своєму уточнити. slovo У вашому ПО порушують поштові правила 🙂 Однаковий адреса реєстрації не є підставою для видачі відправлення іншій людині, нехай навіть і родичу. Ніби й правила є, а ніби і так можна. Але ось в моєму ПО категорично нічого не видають родичам, навіть замовні листи, а вже тим більше МПО.