З 90-х

416

«Я представник 90-х».
Та напевно не тільки я. Як то раніше не дуже замислювався над цим, як то не надавав цьому значення. Ну 90-е ну і що? А ось вже кілька ночей поспіль, дивився цикл передач під назвою «Намедни». Цикл передач з 69 по 91. Зрозуміло, що мене мало цікавили ті 69-е роки, але коли подшло час 80-х, я став уважно дивитися і так до 91-го.
Найбільш захоплюючі року були з 85-го. Ну а далі все цікавіше і цікавіше, за 40 хвилин коротко показати і розповісти те, що відбувалося в цих роках, зачепити найважливіше і не пропустити сенсу. Ось вона, історія від комуністів до демократів, від боязні до свободи слова, від дружби народів до «Росія для росіян».
Час змінило нас, ми стали на багато потайливіше, проблеми близького нас не цікавлять і саме головний бич нової Росії, патріотизм.

Я не буду розповідати та розпитувати хто і як виживав в ті 90-ті, у кожного з нас свої історії, а може хтось і пропустив той час і виріс вже «не пуганной молоддю».
Що так мені стало не зрозуміло, як у настільки багато національної країни, раптом з’явилася ненависть до тих, хто хоч по якому те ознакою не схожий на тебе?
Як в країні, що пережила Велику Вітчизняну війну, з’явилися люди одягнені в чорний одяг маршів проходячи по Москві підкидаючи руку вгору?
Чому ці «кращі особи білої раси» вирішують хто гідний жити, а хто сміття для суспільства? Адже у більшості їх діди пройшли війну боролися з фашизмом, що б їх онукам було потім вільно жити у вільній країні. Так що сталося?, онуки виросли і почали читати запоєм «Травень камп»!
За державу образливо ?
Питань у голові багато. Особисто я думаю що ми самі винні у всьому цьому. Адже посудіть самі, до 90-х уряд дуже небезпечно відносилося до 5-й графі в пасспорте, а якщо бути точніше, то до євреїв. Після падіння країни і налагодження діп. відносин з Ізраїлем, п’ята графа як така зникла на час, поки не вибухнула війна в Чечні, і тут же п’ята графа знову спливла, але тепер не євреї в усьому винні, а «чорні». І понеслося.
Ні, я не політик, я її взагалі стороною обходжу, так це болото.
Погоджуся, є різні люди, хтось адекватний, а хтось без предельщик. І беручи одну людину в приклад ми починаємо думати що і всі інші таки.
Скажу, що і сам я грішний, так як до певного часу думав що всі вихідці з Кавказу, однакові, всі безпредельщики, люди не вміють вести себе в нормальному суспільстві, та й багато всього іншого. Але це було помилкове моя думка, так як я думав про всіх так виходячи тільки з особистого досвіду знайомства з деякими такими людьми. Але життя цікава штука, вона завжди дає другий шанс, головне його не пропустити, не дати йому пройти повз. Мені було дано такий шанс, я його не упустив, і поміняв думку, про всіх.
Ні, я не прогнувся, я просто зупинився у час, переглянув ситуацію і зрозумів, що від національності мало що залежить, так як серед всіх нас є і падонки і є і відмінні люди. І лише по поведінці однієї людини не можна судити всіх інших.

Так дайте відповідь мені на запитання: Патріоти яка ваша робота? Голити наголо голови і тьопати по футболу? Славити свастику?
Які у вас цілі ?

——
Сподобався пост, підпишись на RSS
Отримуй нові записи на блозі по E-mail
Я в твіттері