Зареєструвалися на Linkedin, що тепер?

268

Правильне використання соціальних мереж, дуже корисний інструмент в умілих руках який дозволяє успішно розкрутити будь-який проект, збільшити трафік на блог, або продати якийсь товар.
Мало хто знає, як використовувати Linkedin належним чином.
Linkedin це професійна соціальна мережа, де кожному з нас є, що робити: шукати роботу, шукати співробітників, можна дізнатися інформацію про клієнтів і постачальників, проконсультуватися з різних питань у професіоналів, або просто знайди людей з якими допустимо ви працювали в минулому.

Після реєстрації в цьому сервісі, бажано відредагувати свій профіль. Написати про себе, своїх заняттях, спеціальності, освіту. Після того як закінчили з заповненням профілю, треба зайнятися додаванням контактів. Контакти це як сходи, ваші контакти це перша ступінь, а ось їхні контакти це другий ступінь, і так далі. Чим більше контактів, тим більше перегляду вашого профілю, тим більше ви стаєте більш помітна у цій мережі, то вже дозволить вам користуватися цією мережею для просування чого-небудь.

В якості першого кроку, ви можете використовувати список контактів ваших поштових програм і послуг, поширювати запрошення приєднатися до кола друзів та колег . Потім, не забудьте запросити нових людей.В цілому намагайтеся запрошувати тих людей, які поділяють ваші інтереси. Наприклад, ви ведете блог, ось і запрошуйте різних блогерів в цей сервіс.

Пошук роботи
Ви можете вказати в профілі,що ви шукаєте роботу, але це не рекомендується робити. Крім того, пошук роботи розділу Linkedin Hiring & Jobs не дуже допомагають. Однак метод Pro — працює на багато ефективніше.

Пошук працівників.
Цей сервіс дозволяє вам так само знайти тих, хто шукає роботу. Все,що вам треба так це задати в пошуку, параметри бажаного пошук, і ви отримаєте список тих хто шукає роботу, за запитами які ви поставили.

Збір інформації.
іноді ви починаєте працювати з постачальниками або приватними особами , без особливої інформації про них. Ми всі знаємо, що інформація в наш час дуже важлива, і часом рятує від різних не приємних ситуацій.
Мережа Linkedin пропонує вам дізнатися все про ваших постачальників, достатньо всього лише запитати ваших контактів, або людей які вже працювали з тими або іншими постачальниками, і ви отримаєте повну інформацію. А може ви шукайте постачальників або клієнтів, то на цьому сервісі вам допоможуть і підкажуть, з ким варто працювати, а кого оминати.


Підтримуйте зв’язок.

Зв’язок є одним з найбільших і найбільш важливих активів цієї мережі. В нашому житті накопичується велика кількість інтродукції вона є власністю великих компаній з точки зору можливостей ділового життя. Linkedin дозволяє кожному, хто коли-небудь працювали з вами або працює таким чином зберегти відносини. Вона також повідомить вам, коли хтось змінив роботу або змінив інформацію про себе.