A як проходить ваш день ?

352

Проходить день за днем, тиждень за тижнем. Не які з нас ходять на роботу, інші в університети, а хтось працює з дому. Нас багато і ми різні, у кожного свої звички. Кожен з нас вранці прокидається відкриває очі і ось він новий день, черговий відлік. І так ви прокинулися попереду робочий день, а що далі?
Що ви робите, як проходить ваш робочий день, як ви його починаєте і як він закінчується.

Я задав найпростіший питання різних блогерів :”Як ти проводиш свій день?
І отримав абсолютно різні, коротко-довгі і цікаві відповіді, які пропоную вам прочитати.
Хотів запитати багатьох, але з різних причин не залежних від мене, хто проігнорував це питання, хтось послав, хтось буркнув на зайнятість і так і не відповів, не страшно я не образився.

Але спасибі всім тим хто погодився і відповів.
І ось вам відповіді, як проводять блогери свій один день з життя.

Амірханов Ленар:

влітку: встаю-працюю в інеті,допомагаю батькам у селі,працюю в інеті,відпочиваю з друзями,лягаю спати
в будь який інший час року: встаю-йду в універ,і працюю в інеті,відпочиваю з друзями або з дівчиною,лягаю спати.

Wert1go:

Встаю, роблю зарядку хвилин 30-40, до полудня допомагаю вдома, після полудня йду до своєї дівчини і сиджу біля неї до півночі. Потім додому дивитися що ні будь і спати. І так майже все літо. Не каникульные дні зовсім інші.

Tod ‘ s Blog. :

У звичайний робочий день я прокидаюся десь до 11-12, роблю зарядку, готую чай і починаю потихеньку вникати в робочий процес – почитавши трохи новини, перевіряю пошту, відповідаю на листи, дивлюся твіттер, аську. Далі визначаю план дій на поточний день (щось з цього було заплановано заздалегідь) і вперед за роботу. По можливості роблю кожну годину перерву (за цим стежити спеціальна програма Workrave — в цей час можна трохи потягати гантелі, віджатися, сходити чогось перекусити, подивитися ТБ або просто подумати над деякими ідеями по роботі – головне далеко від компа. Перерви – 10-20 хвилин. Якщо в робочий день нічого цікавого в плані культурної програми не заплановано, то він продовжується і після 18.00. Хіба що відразу повечеряю, зашпилю в якусь іграшку і т. п., але потім знову попрацюю. Можу працювати і до 12 години ночі, потім завантажити фільмець якийсь з торрентів щоб перед сном глянути.

Seo блог — KrasnovBlog.ru:

Мій звичайний робочий день проходить так:
— встаю зазвичай відносно пізно — годин в 11-12
— працюю приблизно до 6 годин вечора
— дихаю свіжим повітрям, при цьому з пивом
— у 10 знову додому і знову за роботу. Причому можу просидіти в залежності від настрою та стану до ранку.
А так взагалі мій робочий день не регламентований

BlogFront— Діма Шайтор

На жаль я працюю вдома. Хто живе вдома не один, напевно, мене зрозуміє чому я кажу «на жаль». Після пробудження відвідуються санвузли, п’ють кави-чаї. Після цього настає робочий час — в 9-10 годин. Відразу перевіряються е-мейли, виглядає різноманітна статистика. Далі пишуться пости, якщо є про що писати. У цей час відбувається спілкування з різними блогерами, рекламодавцями і так далі. З друзями намагаюся не спілкуватися, та й вони знають, що коли в мене статус «цегла», то краще не чіпати — уб’є. Після ситного обіду зазвичай читаються рсс-стрічки. Так як їх багато, то йде на це пристойний час. Взагалі як би якогось стандарту для робочого дня у мене немає — кожен день в корені різний. Один день я можу взагалі нічого не робити, в інший же працювати 18 годин.

Антікорпоратів.Ру— Андрій Трой

Я встаю о 10 ранку зазвичай. Ходжу по квартирі, дивлюся у вікно, потім п’ю воду і таблетки. Після цього вмиваюся, даю напитися кішці з-під крана. Вона любить саме з-під крана пити.
Йду, включаю комп, приблизно півгодини перевіряю там пошту і т. д., потім сніданок, знову за комп. Вже починаю працювати і зазвичай до обіду, тобто до 15.00 щось роблю, причому з ранку потім згадую, що роблю.
Обідаю, йду на вулицю, гуляю, приходжу додому, чекаю дружину, розслабляюся і читаю книгу. Вечеряємо разом, потім вже по обставинах. Зазвичай працюю вже після Вдома-2. І так приблизно до двох ночі.
Зараз ось з ранку ще дивлюся, скільки людей за мене проголосувало на Армаді . Недавно їздив у відпустку, відпочивав на чорноморському узбережжі, от думаю Росія повинна перемогти!

МастерХ:

Прокинувся, відключив торрент-клієнт з роздачі, перевірив пошту, поснідав, перевірив статсы, відповів на месіджи в асьці, відповів на тікети в клубі і партнерках, далі робоча рутина або виїзди по клієнтам. годин на 8 вечора спадає гарячка і іноді бездельничаю, іноді креативна робота. в годину ночі — спатоньки.

Ctrl+C — Блог на допомогу блогерам

В останній місяць я працюю по 15-17 годин на добу і отлучаюсь тільки покурити і поїсти ну і виконати подружній обов’язок. Я більше люблю відпочивати за службовим після тривалих місяців роботи, валятися на пляжі або в лісі відпочивати під шашличок і горілочку.

Життя-Зашибісь – Heromant

Встаю о 9 -10 ранку.
Без чашки чаю навіть не включаю комп, потмо йду дивитися статистики і то скільки бабла прийшло.
Далі читаю блоги які у мене в райдері, одночасно дивлюсь про те, як просуваються справи з проектами.
Обід десь о 13 00.
Потім 2-3 години на нові сателіти + 1-2 години на ремонт і т. п. старих.
Ну а далі, займаюся проектами за які взявся і так до 8-10 вечора. Потім всяка фігня. Куди посилання і мозок заведе те і роблю. Граю максимум 1-2 години в день. Спати лягаю в 2-3 ночі.

Теммі.Ру:

Після пробудження вмикаю комп’ютер майже відразу. Перевіряю пошту, аську, Твіттер і надійшли за ніч коменти на Теммі.Ру .Потім все залежить від того, чи я їду куди-небудь або працюю на місці. Якщо залишаюся на місці, то читаю новини індустрії, готую матеріали для статей, обробляю фотографії для звітів, монтую відео. Багато часу йде на спілкування з колегами по ICQ.

[adsense]