Diablo ii: resurrected має проблеми з серверами

17

Перевидання культової action-rpg початку двотисячних diablo ii вийшло 23 вересня, але навіть майже 3 тижні потому гравці продовжують стикатися з численними проблемами – серед найбільш поширених називаються труднощі з підключенням (або зовсім неможливість підключитися) і відкати ігрового прогресу: деякі користувачі вже рапортували про втрату частини досвіду і предметів.

В результаті компанія blizzard зіткнулася з хвилею заслуженої критики. Крім технічних проблем, її дорікають в жадібності і непродуманих рішеннях: в diablo ii: resurrected, на відміну від оригіналу, не можна грати в повністю офлайновому режимі – без підключення до інтернету не вдасться запустити лаунчер, до того ж, як вказується на офіційному сайті blizzard, “періодично підключення до інтернету буде вимагатися для оновлень і перевірок аутентифікації”.

Багатьом гравцям не сподобалося і відсутність в diablo ii: resurrected режиму гри по локальній мережі-в оригіналі віртуальна локальна мережа часто використовувалася для спільного геймінгу з друзями.