Ефективний спосіб розміщення реферальних посилань

325

Ефективний спосіб розміщення реферальних посилань це відмінний варіант того, що на ці посилання будуть натискати і переходити по ним, а так само реєструватися за ним. Для тих, хто не знає що таке взагалі реферальне посилання, я поясню коротко. Реферальне посилання – посилання, що служить лише для залучення на сайт нових відвідувачів. Для розуміння поняття «реферальне посилання» наведу приклад. Раніше зареєстрований користувач сайту отримує посилання, що містить унікальний реферальний код, відповідний лише цьому користувачеві. При реєстрації нового користувача на сайті перевіряє наявність реферального коду в тій ссилці, по якій прийшов новачок.

Якщо сайт виявляє реферальний код на засланні, то користувач, власник цього коду, починає отримувати від сайту дохід. Найчастіше, це відсоток від доходу сайту, отриманий від користувачів, що прийшли по даній реферального посиланням.

Є кілька способів, як розмістити реферальне посилання на блозі. Як правило багато блогери коли знайомлять своїх читачів з новим або вже відомим сервісом, під час огляду даного сервісу вставляють посилання на нього. Саме ці посилання і містять у собі реферальний код. Коли відвідувачі читають такий огляд вони клацають на ці посилання переходять на сам сервіс, ну а далі все як описано вище.

Проблема лише одна у такому способі, так це те, що з часом такий пост йде з головної сторінки, а потім взагалі в архів. І дуже рідко хто заглядає в такий пост з оглядом і тим більше клікає на посилання.

Ось і в мене склалася така ситуація. Писав огляди різних сервісів, давав посилання, але після відходу постів в архів результату вже не було. Пробував ставити банери в яких вже були реф. посилання на різні сервіси, але на жаль ефективність банерів в даному випадку дуже мала. Задався питанням, що робити і як домогтися того, що б реферальні посилання були постійно живими.

Відповідь на це питання прийшла в новому дизайні блогу і розмістився в сайдбарі. Для початку я про експериментував даний варіант в старому шаблоні блозі, побачив, що є рух і кліки по посиланнях. І тільки тоді вже вставив даний віджет «у новий дизайн.

І так на даний момент в сайдбарі є поле іменується як «Користуйтеся». Виглядає воно ось так:

Эффективный способ размещение рефeральных ссылок

Як бачите, що присутній посилання, а так само, що на мій погляд обов’язково повинно бути це короткий опис самого сервісу. Нехай ваш відвідувач на сайті сам прочитавши опис, вирішить для себе, що саме йому треба для свого блогу. Як результат, я можу сказати, що саме таке розташування реферальних посилань на вашому сайті дає набагато кращий результат, ніж посилання в пості який давно складирован в архіві блогу.

Тепер не багато з самим посиланнях. Після публікації в сайдбарі даного меню з реф. посилань, через деякий час я почав спостерігати в статистиці блога переходи за цим посиланням. Реєстрацію за ним вирішив поки не перевіряти, а дати ще часу. Перед цим заміряв скільки було реєстрацій за рефкам до виведення цих посилань в сайдбар. І ось сьогодні перевірив вже на скільки і де збільшилися рефи.

Лідером стала біржа купівлі продажу посилань Kazapa. Там реєстрація за реф.посилання йде краще всіх інших. За ним щільно йде Prospero-сервіс ефективної реклами в Твіттері. Решта так собі. Розчарував Rotapost, там немає взагалі реєстрацій.

Зараз подумую про заміну деяких сервісів, саме тих, які взагалі не приносять нічого, а саме це Nolix, Smiar.
[adsense]

І так, що б ефективно розмістити ваші реф. посилання на блог і отримати від них хоч, що, раджу вам вдатися до цього способу. Ну і періодично міняти «мертві» посилання на більш живі і приносять вам рефералів і заробіток.