Final fantasy xiv перевищила позначку в 24 млн зареєстрованих гравців і стала найприбутковішою частиною серії

9

Final fantasy xiv стала найприбутковішою грою франшизи, досягнувши позначки в 24 мільйони зареєстрованих гравців. Це досягнення підтвердив продюсер і режисер final fantasy xiv наокі йошида на недавньому заході, присвяченому прийдешньому доповненню endwalker.

Як повідомляє портал ign, ffxiv, яка була запущена ще в 2010 році, досягла чотирьох мільйонів зареєстрованих користувачів в 2015 році і десяти мільйонів в 2017 році.

Ви всі знаєте, як важко нам було з релізом оригінальної final fantasy xiv, – сказав йошида, обговорюючи запуск ffxiv. – відтоді ми змогли перетворити гру на проект, який забезпечує великий внесок у прибуток нашої компанії. Можливо, мені не личить говорити про це, але з точки зору бізнесу ми змогли домогтися великого успіху. Надалі ми збираємося не шкодувати коштів на інвестиції, щоб наша гра продовжувала приносити задоволення гравцям.

Також, студія-розробник square enix у своєму фінансовому звіті за 1 квартал 2021 року показала, що високі показники в продажах компанії були в основному обумовлені mmo-сегментом, в який входить гра final fantasy xiv.