Історія одного твіту

284

Що таке Твіттер, думаю пояснювати нікому не треба. А вже тим більше не треба розповідати o силі Твіттера і про те як він може принести тонни трафіку на сайт. В даному пості я розповім вам про одному твіті опублікованому мною і всього одному ретвите моєї записи і що з цього вийшло.

І так, 21 липня, я на просторах інтернету знайшов цікаву фотографію, мені вона дуже сподобалася тим, що на ній сталося. І я вирішив поделеться цією картинкою у своєму акаунті Twitter.

З твіттера: «Що за чортівня? Я повернувся в готель, і прибиральниця зробила це з моїм Mac Pro!» pic.twitter.com/wDvAzqZm7i

— Kirill (@Vsegonet) 21 липня 2014

Ця смішна фотка була опублікована і я продовжив далі займатися своїми справами. Повернувся я до Твіттера, в той момент коли мені прийшло повідомлення, що мою ретвітнув запис Олексій Терехов @terehoff

З цього моменту, твіт почав отримувати величезну кількість ретвітів. Два дна, а саме сьогодні, твіт продовжує отримувати ретвіти, але вже їх менше, ніж це було в перші два дні. За даними analytics.twitter.сом (якщо ви досі не користуєтеся цим інструментом, то раджу почати), ретвіти за три повних дні разпределились так:

  • День публікації — 63 ретвіти
  • Другий день — 45 ретвітів
  • Третій день (він ще не закінчився) — 6 ретвітів

На даний момент 127 ретвітів.

Ну а загальна статистика твіту така:

  • 8085 переглядів картинки
  • 1623 дій (мається на увазі, кліки на картинку, лінк зображення і т. д

А тепер на секунду уявіть, що замість картинки, там було б посилання на який сайт або цікавий пост. Хоча тут все спірно.

Особисто я думаю, що вже сьогодні, максимум завтра ретвіти припиняться, але і за ці три повних дні 8085 переглядів при 1623 дій це зовсім не мало, погодьтеся.Ось вам наочний приклад роботи Твіттера, коли при наявності живих фоловерів, а не ботів облікового запису і при цікавої інформації дуже важливо, що можна отримати максимальний репостинг вашої запису. Як правило такий твіт живе кілька днів, а потім про нього забувають. Хоча цей твіт 39 фоловерів внесли в Favorites, звичайно це не означає, що вони до нього будуть повертатися кожен день, але є думка, що через час, хтось знову запустить його в стрічку.

В плані нових фоловерів, цей твіт додав мені 5 нових фоловерів, саме з тих, хто ретвітів мою запис.

Ось такий несподіваний поворот з твітів, і ще одне доказательсво того, що ваш тві аккаунт повинен бути наповнений живими людьми, як це у Олексія. Ну і найголовніше в усьому цьому, не забувайте ретвіти цікаву информацую для тих хто вас читає. Адже це так легко, просто натиснути кнопку ретвіти.