Msi готує преміум комплект з материнською платою meg z690 godlike, рідинним охолодженням і ddr5

35

Bin jaleel almanza, unsplash

В китаї були помічені преміальні комплекти msi з материнською платою msi meg z690 godlike, необслуговуваною aio-системою meg core liquid s360 і оперативною пам’яттю ddr5 від kingston. Судячи з фотографій, комплект поставляється в одній великій коробці і для складання повноцінної платформи покупцеві потрібно просто додати процесор. Як зазначає videocardz, в комплекті також має бути присутня плата розширення для роз’єму pcie 5.0, що дозволяє встановити nvme ssd накопичувач.

На жаль, єдиний фронтальний знімок комплекту не розкриває подробиці про характеристики оперативної пам’яті. Передбачається, що це набір kingston fury beast об’ємом 32 гб з ефективною частотою 6000 мгц і затримками cl40. Вартість всього комплекту невідома, за припущеннями techpowerup, тільки материнська плата може коштувати до 1499 доларів сша. Материнські плати msi meg godlike це унікальні рішення для ентузіастів, дорогий іміджевий продукт. Аналогічна модель msi на базі чіпсета intel z590 отримала рекомендовану вартість 1019 доларів сша без урахування податків, так що припущення ресурсу цілком реалістичні.

Офіційно плата ще не представлена, але вже встигла відзначитися в промо-матеріалах майбутньої виставки ces 2022. Серед особливостей msi meg z690 godlike відзначають 22 фазну підсистему живлення і підтримку до 128 гб оперативної пам’яті ddr5. Розміри плати значні, 305×310 мм, форм-фактор e-atx. Схоже, що це найбільша плата з існуючих, в конструкції знайшлося місце навіть сенсорному 3,5 дюймовому дисплею, на який можна вивести різні показання.