На запуску в forza horizon 5 буде більше 420 автомобілів, включаючи гіперкар mercedes-amg one

15

Студія playground games опублікувала список автомобілів майбутньої гоночної гри forza horizon 5. У проекті їх буде понад 420. Причому це не остаточний список — ближче до дебюту гри студія оновить його ще більшою кількістю автомобілів від різних виробників.

Джерело: playground games

У списку присутні такі машини, як jaguar sport xjr-15 1991 року, ford super duty f-450 drw premium 2020 року, chevrolet impala super sport 1996 року, aston martin vulcan amr pro 2017 року, гіперкар mercedes-amg one і навіть porsche taycan turbo s (електромобіль). Подивитися весь каталог можна на офіційному сайті франшизи.

На кожен з цих автомобілів можна подивитися в режимі forzavista, який буде підтримувати трасування променів на xbox series x, xbox series s і пк. Машини в ньому будуть виглядати “більш реалістично” завдяки якісним ефектам матеріалів і відображенням.

Джерело: playground games

Всі отримані в грі автомобілі будуть заноситися на новий екран «колекція авто», на якому вказано рівень рідкості. Зібравши певну кількість машин кожного виробника, ви зможете отримати «особливу нагороду». Яку саме-playground games поки не розповіла.

Як і у випадку з forza horizon 4, для п’ятої частини серії будуть виходити оновлення, які привнесуть в гру ще більше машин після дебюту. Їх можна буде отримати, пройшовши весь сезонний контент з фестивального плейлиста.

Джерело: playground games