Пишіть короткі пости

254

[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/03/25/korotkie-posti/]

+ В кінці цього посту я не проводжу велику акцію, беріть участь і перемагайте +

Коли ви ведете свій блог, ви завжди хочете, що б ваші пости були прочитані, що б вони були корисні, а так само, ви хочете переконатися, що ви робите правильні речі, для того щоб залучити відвідувачів, для того що б вони прочитали і оцінили написане вами на блозі. Є багато речей, які ви можете зробити, для того щоб збільшити увагу читачів на ваші пости.

Пишіть короткі пости — особисто на мій погляд це одне із золотих правил, якого слід дотримуватися.
Давайте розглянемо це правило, і постараємося зрозуміти, чому ж так важливо його дотримуватися.

Більшість ваших читачів зайняті люди, які приходять на ваш блог, і хочуть отримати інформацію, а не воду. Вони зацікавлені в пошуку хорошого, інформативного і корисного контенту, який допоможе їм вирішити якусь проблему, або дасть відповідь на їх питання. Коли відвідувачі знаходять змісту контенту відповідне їх запитом, вони будуть читати все, що написано, будуть коментувати, а так само повертатися на постійній основі на ваш блог. Але все це працює тільки за умови, що ваші пости інформативні і не дуже довгі, а так само несуть пряму користь читачеві.

Навіть найпалкіші читачі вашого блогу навряд чи будуть уважно читати довгий пост, швидше за все вони тільки пробіжаться по ньому очима, і вже, точно, то навряд чи ви отримаєте коментарі до такого посту, так як читали його між рядків і швидше за все сенс не вловили. А значить, що і коментувати нема що.
Тому ви повинні спробувати зберегти вміст вашого поста коротким і по суті. Ви можете зробити це кількома способами.

По-перше, ви повинні бути впевнені, що тема вашого поста в точності відображає ваш заголовок. Якщо говорити по іншому, то ваш заголовок це короткий опис посади, він інформативний, і прочитавши сам заголовок, можна зрозуміти про що йде мова в самому пості, де цей заголовок розкладається по поличках, не відходячи від теми.

Пишіть коротко, а так само дотримуйтесь абзаців, які так само мають бути не більшими. Іноді дуже допомагає нумерувати ваші пропозиції, наприклад:

  • короткі пропозиції.
  • не великі абзаци.
  • короткий опис посади в заголовку

Ви так само можете розділити ваш пост на підзаголовки. Підзаголовки повинні виглядати так, щоб читач звернув на них увагу. Для цього зручно використання жирного шрифту, так ви зверніть увагу читача на сам текст.

Найголовніше переконайтеся, що ви пишете щось цікаве, і корисне для ваших читачів, так як навіть короткі записи в блозі не допоможуть вам, якщо ваш контент не цікавий і не несе в собі користі.

А ви намагаєтеся дотримуватися такого правила, чи може ви знаєте ще якісь способи або секрети того, як утримати читача на написаної вами статті.


+ А тепер не велика акція: Ретвітніть цей запис, і той чий ретвіт принесе найбільше відвідувачів на цю запис, в наступному пості отримає посилання на свій блог або твіттер.


З повагою,
Raptor
Все про всіх

Читайте також:
4 способи підвищити комментируемость блогу.
5 способів отримати передплатників на блозі.
Як перетворити відвідувачів блогу передплатників

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі