Речі які я не розумію

201

Наше життя сповнена цікавих речей. Речі які ми можемо пояснити і ті які не піддаються пояснення. Багато чого ми розуміємо, а багато без сторонньої допомоги нам не зрозуміти, і це не тому, що ми дурні, а швидше за все бачимо тільки одну сторону того, що відбувається навколо нас. І часто ми просто потребуємо в критиці або будь-якої іншої словесної допомогою і підказкою.

На даний момент, у мене крутиться в голові трохи не зрозумілих для мене питань, які може якщо я тут напишу в своєму блозі, перечитавши їх потім, я знайду відповіді на них, а може і хтось у коментарях до цього запису зможе мені підказати, що не так і що так.

Я веду цей блог, блог без якоїсь конкретної тематики, я зрозумів, що треба писати пости які подобаються не тільки мені, але в першу чергу будуть корисні і тим, хто це читає.
Так само дуже люблю створювати макети для сайтів і блогів в фотошопі. Моє портфоліо можна побачити тут. Це не повне портфоліо, макетів на харді повно, сюди я додав лише не які.

Раніше я просто малював макети, закінчивши роботу просто видаляв їх потім. Потім вирішив, що можна робити це з користю як для інших, так і для себе, а саме продавати макети тим хто зацікавиться. Для цього відкрив на блозі розділ портфоліо, періодично на блозі в нових постах публікую макети. Знайшов так само кілька форумів, де можна пропонувати свої роботи і виставляти їх на продаж.
Зареєструвався на 3-х форумах, де продають макети постоянно?, там викладаю свої роботи, але на жаль з усього що я поставив на продаж ні чого не продалося.
На одному форумі бажають удачі в продажу, пишуть, що макет красивий, але на цьому все. На іншому макети називають парад

гумносайтов в розпалі

на третьому теж тиша. У самому портфоліо на блозі, теж саме пишуть, що все гарно і добре, навіть ціну запитують, але потім тиша.

Ось тут я не можу зрозуміти, що ж відбувається?
Люди купують не дешево макети в два-три кривих стовпчика зроблені на коліні, але макети над якими велася робота 2-3 дні ні кому не потрібні.
Ось це я не можу зрозуміти.
Ось і поставив для себе питання:

  • Макети ні кому не потрібні?
  • Макети і правда гумносайты?
  • Ціна не реальна?
  • Люди не хочуть зв’язуватися з тим кого не знають?

Ось кілька запропонованих мною макетів і їх ціна (може і правда ціна лякає?)

Ціна 30$
Ціна 35$
Ціна 25$
Ціна 25$

Так що не так з ними?

P. S
На компі лежить новий макет, робота велася над ним два дні, макет повинен підійти для тих хто веде блог про WordPress, але якщо чесно, то не знаю чи треба його взагалі викладати, або просто видалити.