Розпил блогу від Темми

295

Як я вже раніше писав, я взяв участь у акції, яку проводить Теммі Майнас на своєму блозі. Сенс цієї акції був простий Теммі робить безкоштовний огляд блогу в якому він максимально чесно розповість про те, що думає про блогах взяли участь.

Зібралося досить таки багато блогів на такий розпил, а точніше 62 блогу які стали дружно в чергу на розпил. Теммі завів свою бензопилу, і почав рубати по три блогу за раз. Мені пощастило, і я був в цьому списку на дев’ятому місці. Так що довго чекати не довелося, і вже сьогодні, отримав розпил блогу Все про все по повній.
Якщо ви ще не прочитали цей розпив на блозі Темми, то можете зробити це тут і зараз на моєму блозі.

І так: Теммі пиляє мій блог, тріски летять!

Блог «Raptor: Все про все».

Справляє дуже гарне перше враження. Бездоганне оформлення, все симетрично, пропорційно, зі смаком.

Єдине, що бентежить — велика кількість кнопочок-пузомерок. На місці автора я б залишив з усього цього розмаїття тільки лічильник LiveInternet.

Не сказав би, що контент викликає захоплення, але читати цікаво. Тексти добре написані. Виклад вдумливе і послідовне. Багато пости стосуються особистого досвіду у блоггинге і копірайтингу.

За класифікацією Бірюкова, автор зараз десь між «бувалим» і «розумними». Можу порадити Раптору зробити ставку на піар власного імені, так як ніки в блогосфері значно гірше запам’ятовуються.

Всі пости супроводжуються графікою в тему. Яка підібрана досить доречно. Що радує.

Висновок: Цікавий блог, в який можна періодично заглядати.

Ось такий розпил переніс мій блог.
Від себе особисто додам, все те, що Теммі написав, прийнято до уваги і буде проведена робота над блогом найближчим часом. Будуть виправлені, і усунені різні похибки, про яких було написано в коментарях у Темми на блозі по моєму блогу. Постараюся виправити все, що можливо і доступно в рамках обмеження на wordpress.com.

Хотів би так само звернутися до своїх читачів з проханням залишити коментарі по темі: Що вам не подобається на блозі, що подобається, що потрібно поліпшити, і що б ви хотіли побачити на блозі. Може, щось треба змінити.

Чекаю ваших коментарів!

Ще раз окреме спасибі Темме Майнасу, за розпил мого блогу.

З Повагою,
Raptor «Все про Все«