Розробник представив 2d-демейк оригінальної bioshock

20

Поки одні моддери прагнуть домогтися максимально реалістичною картинки в старих і не дуже іграх, інші займаються абсолютно протилежним. Розробник і блогер томас браш вирішив відтворити bioshock у форматі 2d і поділився результатом на youtube. Ролик навіть може виявитися корисним для початківців творців ігор.

У десятихвилинному відео браш у прискореному форматі з гуморними вставками пояснив, як відтворив чотири стартові сцени з bioshock. Як і оригінал, його 2d-шутер з елементами платформера починається зі сцени краху, після якої головний герой опиняється у маяка. Далі він спускається під воду, сідає в батискаф і відправляє в місто під назвою захват, де зустрічається з кількома противниками, а також двома нерозлучними персонажами, знайомими всім фанатам серії.

На жаль, самостійно випробувати цей 2d-демейк bioshock не вийде — він доступний тільки в форматі ролика. Те ж саме стосується недавньої версії все того ж екшену від 2k на движку unreal engine 5 — їй можна тільки захоплюватися в коментарях під відео.