Третій день з twitterом

294

Загалом йде третій день мого знайомства з сервісом під назвою Twitter. Розібравшись в інтерфейсі і в тому, як працювати з ним, мене зацікавило інше питання, а чи є спосіб моніторингу твіттера, а так само написання постів в ньому без заходу на веб сторінку цього сайту. Погуглити я знайшов досить таки безліч програм і плагінів для твіттера, багато мені не сподобалися, інші навпаки підійшли. Але про все по порядку.

Комп’ютер у мене як і інтернет, а так само вікно браузера включено завжди, що виходить 24 години на добу. І не важливо де я перебуваю будь то вдома або на роботу, я люблю коли у вікні браузера крім відображення сайту я маю доступ отримати додаткову інформацію про проект. Будь то інформація про рейтинг сайту через Alexa raiting, ПР або тиц і багато іншого. Зрозуміло що на допомогу до всіх моїм примхам відмінно підходить Fierfox з величезним кількість плагінів для нього.
Особисто мене дуже дратує коли в браузері відкрито величезну кількість табів, я завжди працюю максимум з 3-4 відкритими табами, а іншу інформацію я отримую через плагіни, за що їм величезне спасибі.

Ось і зараз, відкривши аккаунт на твіттері, я почав пошуки додаткових коштів для моніторингу свого облікового запису без заходження на нього через веб, що в свою чергу дає мені це мінус відкритий таб.
Спершу я зайнявся переглядом плагінів для Fierfox, знайшовши один який мені сподобався я встановив його. Поюзав його приблизно годину, я його видалив. Причина? Таких не скільки. Плагін давав можливість тільки писати пости через адресний рядок з подальшим відправленням їх на твіттер і все, жодного моніторингу жодної додаткової інформації, і плюс ще один таб!

Продовживши пошуки по плагинам для Fierfox, я нарешті натрапив на те, що мене цілком влаштовує. Плагін TwitterFox, дає мені повний аналіз дій на Твіттері, при написанні ким з моїх друзів повідомлення я тут же отримую поп ап вікно, плюс до всього я так само можу відповісти на будь-якій з посад. Описувати плагін ще більш докладно не буду, але раджу його поставити, дуже зручна річ, особливо для тих, хто як і я не любить багато відкритих вкладок в браузері.

Тепер ось в цьому пості, я питав у вас, дорогі читачі, про те, хто якою програмою користується для Твіттера. Поки отримав тільки один коментар від RapidHunte , за що йому спасибі.

Тепер не багато розповім як я вибирав і встановлював програму для Твіттера написану для Вінди.
Таких програм дуже багато найголовніше-визначитися, що саме хочемо. Я почав свої пошуки наступним способом. При перегляді повідомлень від друзів на Твіттері, я почав звертати увагу на те через що писані пости : web, twitterfeed, twitterfon, tweetie і т. д

Я почав натискати на ці назви тим самим потрапляючи на сайт виробника цього софта.
Так я потрапив на сайт програми для Твіттера під назвою DestroyTwitter. Даний софт мене зацікавив, хоча якщо чесно, то завантажив і встановив його тільки для ознайомлення, подивившись як він працює, видалив його. Просто на просто мені він не потрібен, так як досить особисто для мене плагіна TwitterFox.
Але для тих, хто більшу частину часу не сидить в браузерах, раджу.
Важливо знати, що скачавши цей додаток, ви не зможете встановити його без плагіна який теж треба завантажити. На сайті цього софта, я на жаль його не знайшов, там навіть про нього не написано. Скачавши архів з програмою, я виявив файл з закінченням .*abr. Погугливши я вийшов на сайті Adobe, який люб’язно запропонував встановити плагін для роботи з такими файлами.

І так для установки такого додатка як DestroyTwitter , а так я майже впевнений що й інших таких же додатків, вам треба буде завантажити і встановити у себе на комп’ютері ось цей плагін від Adobe — Adobe AIR , і тільки після його установки, ви зможете почати використовувати такі програми для Твіттера.

Ну ось і все, це був третій день мого використання Твіттера, третій день коли я почав дізнаватися абсолютно нові речі для себе і ділитися ними з вами.
—————-
Сподобався пост? Підпишіться на RSS
Так само тепер доступні оновлення блогу на e-mail
Я в Твіттері

А так само хотілося б ще сказати людське спасибі Ленару Амирханову, за його допомогу!!!