Цікаві люди: slaid89

297

Всім привіт, сьогодні у рубриці «Цікаві люди», блогер, відмінний людина, студент навчається на програміста-математика. У блогосфері відомий як slaid89, а ще і як Ленар Амірханов.
І так, я написав Ленару питання і він погодився відповісти на них, показати свій робочий стіл, а так само поділитися своїми програмами, якими користується автор популярного блогу для професійних блогерів, а так само співвласник журналу для блогерів блогоньюс Ленар Амірханов.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Мене звуть Ленар, прізвище – Амірханов. В цілому, простий студент, який намагається побудувати щось серйозне допомогою Інтернету. Займаюся переважно блогінгом. Зокрема, найбільш успішний проект – «Я в Блозі.ру»(http://yavbloge.ru). З інших проектів зазначу журнал БлогоNews(http://blogo-news.com), який ми випускаємо спільно з Анастасією Лук’янової(http://problogi.com/).

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).


В даний момент я знімаю квартиру, тому робочий стіл не надто вишуканий. На фото (додаю його в листі, правда, невеликий масштаб, вибач) можна побачити мій ноут Acer Aspire, переносний жорсткий диск, звичайну оптичну мишу, 2 флешки, нашники і клавіатуру (мені так зручніше, ніж писати з клавіатури самого ноутбука).

В технічному паспорті ноутбука написано щось на зразок цього: Pentium Dual-Core T2330 1600 Mhz/14.0″/1280?800/2048Mb/160.0 Gb

Ноут досить старий. Але продовжує мені справно служити.
3. Чому саме дана комплектація?

Зізнатися, я повний нуб в залозі. Мене це якось мало цікавить. Просто прислухався до порад друзів і купив те, що вони порадили. Я не граю в ігри і не творю в фотошопі, тому круті технічні характеристики і якась певна модель для мене мало що значать.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

З найбільш часто використовуваних:

1. Блокнот – всі тексти я пишу в ньому.

2. Microsoft Word – всі надруковані тексти перевіряю на помилки в Ворді

3. Mozilla Firefox – мій улюблений браузер

4. AtNotes – електронні стікери на екран. Дозволяє не забувати обіцяне.

5. Скайп і аська – без них взагалі ніяк.

6. Total Commander – популярний файловий менеджер.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Прямим чином. Без цих програм взагалі важко уявити робочий день.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

На даний момент я надаю послуги з проведення рекламних кампаній в блогосфері, персональних консультацій у професійному блоггинге, і ведення корпоративних блогів.