Цілі для блогу Все про все

257


[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/12/03/celi-dlia-vse-obo-vsem/]
Зовсім скоро, а точніше вже через місяць, блогу Все про все виповниться два роки. Але поки цей черговий день народження блогу не настав. Я вирішив поставити, напевно в перший раз певні цілі для блогу.

Серед цілей, не буде, таких, як заробити на блозі або передплатники, або тіц у величезній кількості.
Цілі буду ставити ті які на даний момент мене цікавлять найбільше. Одна проблема, що я поставивши ці цілі, повинен буду зрозуміти і навчиться їх досягти. Чому саме навчитися, так це тільки тому, що я не маю ні найменшого поняття як виконати не які з них.
Але мети поставлені і робота починається…

Самі цілі виглядають наступним чином:

  • Збільшення відвідуваності блога
  • Збільшення комментируемости блогу
  • Зменшення Alexa Rank.
  • Збільшення роботи з соціальними мережами.
  • Оптимізація блогу

Ось ті цілі якими на першому етапі, а саме вже з нового 2011 року я буду займатися.
Тепер пройдуся по самим цілям і поясню чому саме ці цілі.

Збільшення відвідуваності блога.

Почнемо з того, що на даний момент відвідуваність блогу можна визначити як досить задовільною. Нехай говорять, що ці відвідувачі вони не цільові, але я на це не дивлюся. Я дотримуюся одного правила, якщо відвідувач потрапив на мій блог, то значить він знайшов те, що шукав в пошуковику. Тепер завдання для блогу, ще збільшити відвідувачів. Якими способами я буду це робити, я ще думаю.

Збільшення комментируемости блогу.

Велика проблема-це низька комментируемость блогу. Всі поради щодо того, що потрібно писати цікаві пости, спілкуватися з читачами, писати на гострі теми і теми, які зараз актуальні, не спрацювали на блозі. При кількості постів написаних на блозі, відсоток коментарів до постів дуже низький. Проблему я так і не зміг визначити.

Пройшовшись по блогах які пишуть одне і теж, просто пережовують одні і ті ж теми отримують більше коментарів, ніж на приклад пост про Просування блогу в мережі. Причому помітна одна тенденція, що відвідувачі люблять коментувати блоги топових блогерів, тільки заради того, що б на них звернули увагу. І це при тому, що на багатьох таких блогах прибрана рядок для заповнення адреси блогу.
Саме в цьому пункті, мені потрібна ваша допомога, а саме поради по підняттю комментируемости блогу Все про все.

Зменшення Alexa Rank.

Сама як я думаю легка і проста мета. Думаю, що не потрібно розписувати що таке Alexa Rank. Так от помітив, що вона добре зменшується при хорошій відвідуваності блогу, а саме при виконанні першої мети. А так само виконання другої мети, а саме коментарі, що так само добре позначаються на зниженні Alexa Rank.

На даний момент Alexa Rank блогу Все про все дорівнює 112,768. Всього один раз спустився нижче 100К. Мета повернутися в параметрах нижче 100К

Збільшення роботи з соціальними мережами.

Дана мета передбачає, що основний упор в новому 2011 році буде поставлено на соціальні мережі, такі як Twitter і Facebook. Публікація анонсів постів в Twitter, збільшення трафіку з цієї соц мережі на блозі, збільшення і підписка на нових фоловерів цікавих тематик.

Особисто я вважаю, що форуми, різні соціалки, закладки та інше поступово вмирають, а вірніше здають свої позиції швидким темпом соціальних мереж мереж. Вони вже не приносять трафік на блог як робили це раніше. І з цього настав час звернути свій погляд на соц мережі і почати якомога більше читати про роботу з соціальними мережами і експериментувати, щоб знайти золоту середину і постійний приріст трафіку з соц мереж, а саме з Twitter.

Оптимізація блогу.

Дуже важлива частина і одна з головних успішного ведення блогу для будь-якого блогера. Без оптимізації блога або тексту дуже важко буде. Для мене оптимізація даного блогу складна саме за величезної кількості обмежень майданчики wordress.

З цього саме у цьому мені потрібна ваша допомога та підказки і пропозиції, про те як мені правильно оптимізувати мій блог і контент на блозі. Як правильно зробити внутрішню перелінковку на блозі і в постах. Я не дуже розумію у всіх цих нюансах.

Ось саме ті цілі якими я займуся вже в новому 2011 році. Після виконання блогу 2-х років. Не знаю скільки часу у мене це візьме, а основна причина цього, що багато чого я не знаю.
Але дуже сподіваюся на вас і ваші поради, а так само будь-яку допомогу. Дуже сподіваюся на вашу допомогу і поради!