В activision тестувальникам спочатку обіцяли підвищення зарплати, а потім їх звільнили

34

За словами постраждалих, спочатку їх повідомили про те, що тепер за їх роботу в activision blizzard відповідатиме кадрове агентство volt і що їх заробітна плата буде підвищена на 1,50 $ на годину – до суми в 18,50 $ на годину. Але потім всіх – 12 осіб, – просто звільнили. При цьому один зі звільнених розповів, що їх тімлід нічого про прийдешні звільнення не знав.

я спустошений. Моїм друзям з відділу контролю якості протягом декількох місяців обіцяли підвищення зарплати; говорили, що activision працює над цим. А сьогодні цінних співробітників цього підрозділу одного за іншим викликали на збори, де їм повідомляли, що вони звільнені..

Остін о’брайен, молодший ком’юніті-менеджер в raven software

За словами остіна, раніше всіх звільнених попросили для продовження роботи переїхати в місто медісон в штаті вісконсін, де і знаходиться головний офіс raven software. Геймплей-інженер тайлер тромблі в твіттері зазначив, що відділ контролю якості в raven software був одним з кращих, з якими йому доводилося працювати. І остін, і тайлер закликали інші студії звернути увагу на залишилися без роботи тестувальників.

Насправді, ніхто подібних ситуацій в activision blizzard не дивується. На жаль, в останні роки раптові звільнення співробітників і закриття цілих офісів стали для компанії нормою. Але, знову ж таки-черговий удар по репутації контори боббі котика.