Яндекс-нічого не знайшлося!

303

Ще до того як я вирішив переїхати на новий блог, я перечитав купу блогів, які писали і пишуть про переїзд. В цих постах розписані всі нюанси переїзду, все по поличках розкладено, але ні в одному такому пості немає ні слова про пошуковики іменованому Яндекс. Ні хто не спромігся написати, що робити з цим звіром, в момент переїзду і після нього.

На даний момент ситуація з моїм новим блогом просто критична. Я втратив трафік на блог приблизно втричі. Яндекс викинув вже вчора одну єдину сторінку, яка була у нього індексу і на цьому все.

Але давайте по порядку.

Мій старий блог, vsego.wordpress.com за два роки існування відмінно індексувався і жив в пошуковій видачі Гугла і Яндекса. Але з початку цього року wordpress.com почали випендрюватися і тикати в мене своїми правила про заборону продажу посилань і іншого на блозі. Для тих, хто знайомий з моїм блогом, а так само є його постійним читачем, знає, що вже дуже довгий час ні в одному моєму пості немає посилань на сторонні блоги або сайти. Я повністю відмовився від постових! Але wordpress.com, все не вгамовувався і після третього бана, я переїхав на станделон.

Першим ділом після переїзду я купив на wordpress.com редирект 301 за 12$ в рік на свій новий блог. Начебто все відмінно почало працювати і всі ті, хто ще заходив до мене за старою адресою були перенаправлені на новий блог.

Другим кроком було, додавання нового адреси блогу в аддрурилки Яндекса і Гугла. Гугл дуже швидко розібрався в моїх діях, спокійно проіндексував мій новий блог і вже приблизно через тиждень змінив усі адреси постів які перебувають у його видачі на нові. Всі Гугл молодець, все з’їв, все переклав, проіндексував і результат на лице:

Тепер залишилося все теж саме проробити з Яндексом. Але ось тут почався жорстокий секс з пошукачем. Виявилося як мені пояснили багато вебмастера, Яндексу треба мало не три місяці, що б зрозуміти, що є новий блог. І тільки через цей час мій блог потрапить у видачу цього пошуковика. Мені звичайно це здалося дуже не реально, як так? Пошуковик Всієї Русі і три місяці проіндексувати мій сайт? Гугл зробив це за тиждень, а Яндексу 3 місяці треба?

Не вже там сидять і все руками перевіряють? Вирішив почекати з тиждень, а що б просто так сидіти, зареєструвався в Яндекс вебмастер, а так само в метриці.

Вирішив на всяк випадок перевірити і robots.txt на помилку чи може, щось не вірно написав, але помилок не знайшов, все зробив вірно в цьому файлі:

{code type=html}User-agent: *
Disallow: /cgi-bin
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-includes
Disallow: /wp-content/plugins
Disallow: /wp-content/cache
Disallow: /wp-content/themes
Disallow: /trackback
Disallow: /feed
Disallow: */trackback
Disallow: */feed
Disallow: /xmlrpc.php
Allow: /wp-content/uploads

Host: allproall.com
Sitemap: http://allproall.com/sitemap.xml{/code}

Через тиждень, бачачи як мій блог при його пошуку в Яндексі видає ось такий результат:

написав лист Платона. Де пояснив, що я переїхав з одного домену на інший, поставив редерект, вніс блог в аддурилку, але до цих пір, блогу немає в пошуковій видачі. На що отримав таку відповідь:

Доброго Дня, Кирило!

Ми перевірили — з Вашим блогом все в порядку, він нормально індексується і присутній в пошуку, перевірте, будь ласка: http://yandex.ru/yandsearch?text=site:allproall.com&lr=132 . Інші сторінки будуть з’являтися в пошуку поступово, по мірі обходу роботом Вашого блогу.

Про те, як допомогти роботові швидше індексувати сайт Ви можете прочитати на сторінці нашої Допомоги: http://help.yandex.ru/webmaster/?id=995325 .


З повагою, Платон Щукін
Служба підтримки Яндекса

Не ну нормально? Посилання веде на скрін який я зробив вище!

Зайшов в Яндекс вебмастер і мене відразу зустріла ось така картина:

І, що саме шановний Платон Щукін індексується і присутній в пошуку?

Мені всі кажуть, що треба чекати і Яндекс прокинеться пошлють свого робота подивитися сайт і все буде добре. Припустимо все це так. Але я не можу зрозуміти одного, такий серйозний пошуковик, вся Росія шукає через нього, але от створити робота, який як Гугл за тиждень з’їсть весь сайт вони не можуть? Що за маячня?

Ось такі справи. Що робити з Яндексом я не знаю. Сидіти просто так не хочу, їм написати ще один лист на яке вони так само шаблонно скажуть? Я звичайно не розумію, але може ви мені поясните, може мій блог потрапив під АГС? Попав в бан? Іншої причини вильоту і не індексації пошукачем я не бачу.

Підкажіть, що робити?