Жорсткі диски western digital на 20 тбайт надійшли в продаж за ціною $680

48

Коли в цьому році western digital представила жорсткий диск ємністю 20 тбайт, вона не вказала конкретну дату старту продажів і вартість пристрою. Тепер 20-тбайт накопичувачі з’явилися у продажу, очікувано, за досить чималою ціною. До того ж, точні дати відвантаження залишаються загадкою.

Джерело зображення: western digital

Western digital вперше представила жорсткі диски корпоративного класу ємністю 20 тбайт з новою технологією optinand в кінці серпня. Optinand використовує вбудовану флеш-пам’ять для зберігання метаданих диска, що, за словами western digital, дозволяє збільшити обсяг сховища і прискорити доступ до даних. Компанія заявила, що планує широкомасштабний запуск нових дисків ближче до кінця року. І ось тепер жорсткий диск wd gold ємністю 20 тбайт з optinand з’явився в інтернет-магазині western digital.

Вартість нового накопичувача становить $679. На сторінці продукту як і раніше не вказана дата випуску пристрою, проте повідомляється, що доставка замовлення займе від однієї до двох тижнів. Неясно, чи вказує це на діапазон дат, коли новинка з’явиться на ринку, або перша партія накопичувачів вже розпродана, і нові запаси не з’являться ще пару тижнів. Western digital поки не почала продавати 20-тбайт жорсткі диски через сторонні магазини. Варто відзначити, що на сайті компанії існує сторінка 20-тбайт серверного накопичувача ultrastar, проте ні його ціна, ні дата старту продажів не повідомляються.

Минулого року seagate вже почала продавати 20-тбайт жорсткі диски. І seagate, і western digital сподіваються представити 30-тбайт накопичувачі в другій половині цього десятиліття, а до 2030 року збільшити їх обсяг до 100 тбайт.