З наступного року всі нові будівлі у великобританії повинні будуть оснащуватися зарядними станціями для електромобілів

31

Великобританія займає одну з найбільш агресивних позицій в старому світі з приводу термінів відмови від продажів автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння: в чистому вигляді вони припиняться до 2030 року, а гібридам відведено ще п’ять років присутності на ринку. Влада країни з наступного року вимагатиме від забудовників оснащення всіх нових будівель зарядними станціями.

Джерело зображення: pixabay

Раніше вже повідомлялося, що уряд великобританії готовий виділити до $425 млн в найближчі два роки на будівництво декількох тисяч зарядних станцій. Як зазначає reuters, на цьому тижні прем’єр-міністр борис джонсон (boris johnson) оголосить про вступ в силу закону, який дозволить до кінця десятиліття щорічно вводити в дію по 145 тисяч зарядних станцій по всій великобританії.

Відтепер забудовники будуть зобов’язані оснащувати зарядними станціями все нові житлові та офісні, а також торгові будівлі. Проекти з реконструкції будівель з прилеглими парковками більш ніж на 10 машиномісць теж повинні передбачати установку зарядної станції для електромобілів. Сучасні технічні рішення дозволяють ховати зарядні пункти в колонках, утоплюваних в тротуар, або в ліхтарних стовпах, тому зовнішньому вигляду історичних будівель подібне нововведення не особливо загрожує при належному контролі з боку влади.