Безкоштовні лайки і ретвіти з плагіном Boom Social

288


Boom Social — це плагін для WordPress, який здатний генерувати лайки або ретвіти, добувати соціальний трафік, розкручувати групи і паблики, а також збирати передплатників на блозі. Взагалі закриття контенту від прочитання, ідея не нова. Блогери часто вдаюся до таких дій, для того, що б отримати хоч якусь вигоду від відвідувачів свого блогу. Але все це зроблено лише для того, що б на блозі підписалися. Виходить, що б прочитати, що то треба підписатися на блог. І яка вигода блогера з цього? Так ні якої, крім передплатників, які вже завтра можуть відписатися від такого блогу. Виходить, що пост який він так старанно ховав побачать тільки передплатники і все і то яких блогер примусив підписатися, що б прочитати.

Сьогодні я розповім вам про плагіні Boom Social. Даний плагін допоможе вам отримати безкоштовні лайки, ретвіти і що найголовніше ви отримаєте соціальний трафік на ваш блог. Даний плагін після його установки і активації запропонує вам на вибір кілька варіантів використання його, як поодинці, так і все на місці. Давайте розглянемо ці три опції по порядку:
1. Приховання вмісту
2. Спливаюче вікно
3. Смужка

Розглянемо їх.

Приховання вмісту.

Саме дана опція дає нам найбільший приплив лайків, твітів і всього іншого соціального трафіку. Зайшовши в цю опцію, ви спочатку вибираєте, що хочете приховувати текст або зображення. Вирішили приховувати текст, ми повинні написати самі текст який потім будуть бачити відвідувачі блогу. По дефолту там йде рядок: ПРИХОВАНИЙ ТЕКСТ! КЛІКНІТЬ ТУТ ЩОБ ВІДКРИТИ! Саме її я й залишив.

Нижче є рядок яка попросить дати пояснення до вище описаного тексту. Я написав так: Для того, щоб побачити контент натисніть на одну з соціальних кнопок. А нижче плагін надає вам вибір з чотирьох соціальних мереж:

 • Google+
 • Twitter
 • Facebook
 • ВКонтакте
 • Налаштувавши дані опції, далі все дуже просто, ви пишете текст і щоб приховати вміст виділіть її мишкою і натисніть на панелі інструментів на замок, який з’явився у вас після встановлення плагіну. Так само використовувати тег для приховування контенту.

  Результат: Відвідувач бачить початок посту, потім, що б прочитати його він натискає на одну з соціальних кнопок, і після цього, контент відкривається повністю для прочитання.

  Спливаюче вікно.

  Опція включає в себе багато налаштувань типу, через деякий час в секундах показати вікно користувачеві після його заходу на сайт, скільки разів показувати, повторювати чи покази. Налаштувавши все як вам подобається ми вирішуємо, що показувати відвідувачам. Поставивши код код віджету Facebook або ВКонтакте.

  Виходить користувач зайшов на ваш блог, через 5 секунд з’явилося вікно, яке мило пропонує вам, лайкнути даний блог або в фейсбуці або вконтакті.

  Смужка.

  Даною опцією я користувався з тиждень. Вибрав у налаштуваннях показувати смужку зверху. Також є можливість підібрати колір смужки вибравши його під колір ваше дизайну блогу. І знову вводите текст, який хочете, що б відвідувач побачив і відзначаєте соціальні кнопки які з’являться поруч з вашим текстом.

  Я написав наступне: «Все про все в SEO. Дізналися, що то цікаве поділіться з друзями!» Вибрав соціальні кнопки твіттер, фейсбук і гугл+.

  Результат, я отримав лайки і твіти на сам блог і був не значний трафік з соц.мереж. І це все при тестуванні з тиждень даної опції.

  І так, ще раз: Що вміє плагін:

  • Генерувати лайки і нові твіти. Закрийте частина контенту від користувачів до тих пір, поки вони не расшарят запис в соціалках. Це створить хвилю ретвітів, лайків, і, як наслідок, переходів.
  • Рекламувати групи і паблики. Налаштуйте спливаюче вікно у себе на блозі, яке буде показувати віджети груп в Facebook або Вконтакте унікальним відвідувачам і конвертувати їх у фанатів.
  • Збирати заявки і передплатників. Плагін Social Boom без проблем може відображати форму підписки на блозі, конвертуючи гостей в постійних читачів, а читачів у потенційних покупців вашого товару чи послуги.

  Тепер про ціну. Плагін Boom Social платний. Є три типи ліцензії на даний плагін та якщо чесно то ціна виправдовує можливості плагіна. Так, що він коштує тих грошей які ви заплатите за даний плагін. Ось ціни на різні види ліцензії плагіна:

  Лицензия Boom Social

  Скажу ще одне, даний плагін створив відомий блогер Вадим Курило він же backspark. Думаю багато його знають як блогера який один раз в сезон проводить курси по заробітку на MFA.

  І наостанок ось вам відео про плагіні Boom Social , яке візуально ще раз розповість вам усе, що я написав: