Bing SEO-як оптимізувати свій блог під Bing.

311

Ще зовсім не давно Microsoft запустили свій пошуковик під назвою Bing. А після його запуску, почалося безліч обговорень і дебатів про те, Бінг обжене Yahoo і Google. Хоча ще дуже рано, що то обговорювати на мій погляд.
Але це неважливо, чи Bing перший або другий. Справа в тому, Бінг виразно збирається захопити більшу частку ринку в порівнянні з його попередником MSN Live. Тому важливо знати, як оптимізувати свій блог під Bing. Тепер, дозвольте мені поділитися з вами кількома порадами, як добитися віддачі від цього пошуковика на ваш блог.

Для початку, якщо ви ще не додали свій блог в Bing, то раджу вам це зробити вже прямо зараз.
Пошуковий модуль і так, знайде ваші сторінки блогу, але все одно не завадить і самим додати блог в Bing.

1. Правильна назва HTML сторінки. Якщо назва сторінки довге, то найголовніший момент це правильно її визначити, з використанням дефіса для кожного окремого слова. Використання важливих ключових слів в назвах файлів, безумовно, допоможе оптимізації.

2. Переконайтеся, що назва посади має відношення до змісту сторінки. Тег Title його оптимізація дуже важлива, коли мова йде про оптимізації для пошукової системи Bing. Розмістіть важливі ключові слова на початку назви і переконайтеся, що використовуються ключові слова мають відношення до змісту сторінки.

3. Bing дуже любить вікові домени. Вік домену відіграє певну роль, коли мова йде про SEO. Бінг, як правило, віддає більшу перевагу таким доменам.

4. Додайте ще більше контенту на ваш блог. Пошуковики люблять контент, особливо Google і Bing. Так що якщо у вас є статті, публікувати їх на своєму блозі. Якщо немає, пишіть, і регулярно оновлюйте свій блог. Bing дуже педантично ставиться до блогом в яких рідко, що публікується. Для нього такі блоги-мертві. Блог завжди повинен бути в процесі оновлення, будь простій на блозі може змусити думати Bing, що ваш блог не представляє для нього інтересу.

5. Слідкуйте за вашими посиланнями вони повинні бути статичні. URL-адреси, які часто змінюються важко індексувати. Так що ваш URL зобов’язаний бути постійним. А так само не забувайте розміщувати ключові слова у ваших посиланнях.

6. Нарощування посилань. Посилання потенційно є важливим процесом оптимізації пошукових систем. Якщо ви хочете опинитися в топі пошуку на Bing , почніть отримувати посилання на ваш блог з інших блогів. Через час Бінг визначить ваш блог як популярний і жвавий, що дозволить вам просунуться на верхні позиції пошуку.

7. Рівняння на Google. Якщо ваш блог займає на Google лідируючі позиції за різними ключовим запитам, то скоріше всього і на Bing ви теж потрапите в топ за даними запитам.

Починайте вже зараз оптимізувати свій блог під Bing, і отримуйте трафік вже завтра!!!

У когось вже йде трафік з Bing?
Якщо не секрет, як це зробили?


Raptor,
Все про Всіх

Читайте також:
Посилальна стратегія
Хочете збільшити трафік? Ось вам формула.
5 способів підвищити PR вашого блогу

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі