Формула для написання текстів, які допоможуть продати ваш товар або послугу

470


Чи вважаєте ви копірайтерів обдарованими людьми? Що ж, багато людей думають саме так, вважаючи, що для копірайтингу потрібен величезний талант, щоб писати великі статті і рекламні пости для продажу. Хотіли б ви мати такий дар?

Вважаю, ваша відповідь «так», принаймні на один з цих питань? Ну, звичайно, деякі з копірайтерів, безумовно обдаровані люди, але не всі. Але, будь то обдарована людина, або просто той, хто вирішив заробити на копірайтингу грошей не маючи уявлення як відбувається сам процес, у всіх цих людей є одне спільне, що вони всі дотримуються простої формули складається з чотирьох умов. Дану форму використовує кожен з них для зміцнення своїх навичок. Ви теж можете спробувати використовувати дану формулу для себе.

Для того, щоб запам’ятати цю формулу дамо їй ім’я: «УІБД«. Може скорочено ця абревіатура і не звучить красиво, але кожна буква має своє позначення, а так само умову, при виконанні якої ваша стаття буде мати успіх.

*В = Уваги
*І = Інтереси
*Ж = Бажання
*Д = Дія

А тепер розберемо кожне умова окремо:

В = Уваги

Як ви знаєте, існують мільярди статей конкуруючі один з одним в інтернет на будь-яку тематику. Вашим першим пріоритетом, є залучення уваги читача. А, що як не відмінний заголовок може допомогти вам в цьому. По суті, ваш заголовок повинен звертатися безпосередньо до читача.
Заголовок повинен бути таким, що б він зміг зацікавити читача, і він продовжив читати вашу статтю до кінця, і навіть в самому кінці, натиснути на посилання в кінці статті. І все це має зробити лише заголовок.

І = Інтереси

Отже, ви створили заголовок, який викликав інтерес читачів, змушуючи їх почати читати вашу статтю. Тепер наступним завданням є підтримування інтересу читача до статті. І цей момент дуже важливий і складний,так як за статистикою відвідувачі не дуже люблять величезні статті, віддаю перевагу читати початок і кінець статті або побіжно не вдаючись у подробиці та не вникаючи в сенс статті «пробігтися» по ній. Звичайно, ви будете відчувати розчарування, коли ви зрозумієте, що ваш читач йде після двадцяти або тридцяти секунд, але ви повинні бути готові до цього, і дивитися реальності в очі розумію, що лише один з п’яти чоловік зацікавиться написаним вами текстом . Якщо ви дійсно хочете, щоб ваші відвідувачі залишилися, і прочитали всю статтю, і потім зайти на ваш сайт, ви повинні зацікавити їх, орієнтуючись на своїх емоціях цієї статті або, навпаки, граючи на його читача.

Ж = Бажання

І так якщо ми пишемо статтю про якомусь продукті, який ми пропонуємо, і наш заголовок привернув увагу читача, і другий зацікавився вашим текстом. Отже, настав час сміливо переходити до третього умові, яке називається бажання. Ви можете вказати на те, наскільки простий ваш продукт або щось інше у використанні, а також, наскільки розумна ціна того, що ви пропонуєте. По суті, тут працює прихований і не нав’язливий фактор пропозиції, а так само вашого бажання продати або читачеві. І чим професійнішим ви зможете приховати ваші бажання завуалювавши це прагнення в тексті м’яко і ненав’язливо підштовхуючи читача до купівлі, тим краще буде ефект від вашої статті.

Д = Дія

Коли ми змогли виконати всі три умови, на став час діяти. У кінці вашої статті дати посилання на продукт або послугу, про яку йшла мова у вашому тексті. Тим самим давши зрозуміти читачеві, що вже зараз він може або підписатися на якусь розсилку, або перейти по вашому посиланню і купити той продукт, про який ви писали, а може просто підписатися на блог. І найголовніше ні коли не забувайте додавати після заслання пару слів про те, що якщо вже зараз читач зробить покупку, або підпишеться на вашу розсилку, а може блозі, то він або отримає якийсь подарунок, або знижку, або просто в його риадере з’явиться блог який буде радувати його цікавими і захоплюючими статтями, в яких він зможе дізнатися для себе багато цікавого.

Останнє дуже важливо! Так як ви повинні повністю переконати вашими діями, що відвідувач вам дуже важливий і як покупець, і як відвідувач, а не тільки як людина якій ви хочете щось продати і забути. Контакт дуже важливий, саме він відіграє важливу роль у подальшому, повернеться до вас той же читач чи ні. Але це вже більше відноситься до основ маркетингу, який треба знати і не нехтувати ним.

Якщо все ж таки ви не можете написати самі статтю, або рекламний пост про ваш товар, я рекомендую вам звернутися до Професіоналів в цій справі. А саме рекомендую вам такого саме з великої літери Професіонала, який в короткі терміни виконає для вас.