Lg energy solution забезпечить акумуляторами електромобілі stellantis для серверної америки

61

Зараз південнокорейська компанія lg energy solution, нещодавно отримала відносну самостійність в структурі lg chem, займає друге місце на світовому ринку тягових акумуляторів, контролюючи майже чверть сегмента. Цей тиждень корейський гігант почав з оголошення про співпрацю з концерном stellantis. Компанії спільно будуть випускати акумулятори для електромобілів, що продаються в серверній америці.

Джерело зображення: reuters

Логічно, припустити, що і відповідне підприємство буде побудовано в безпосередній близькості від основних ринків збуту, оскільки така практика набуває максимального поширення в наші дні. Uk&kstars; – це програма, в якій ви можете керувати астрономічними інструментами на зразок телескопів, телескопів, телескопів, телескопів, телескопів, телескопів і т.д. Фундамент для підприємства буде закладений у другому кварталі наступного року.

Stellantis має намір оснащувати батареями місцевого виробництва електромобілі, що збираються на території сша, канади і мексики. До кінця десятиліття автоконцерн розраховує довести частку електромобілів в структурі продажів на території сша до 40 %. Конкуруюча sk innovation на ринку сша і європи буде співпрацювати з ford motor, у цієї корейської компанії є підприємства на території джорджії. Вона вже займає п’яте місце в світі з виробництва тягових акумуляторів, обходячи samsung sdi.