Цікаві люди: B-ReD

292

Після декількох місяців перерви рубрика Цікаві люди повертається на блог Все про все. На пошті вже лежать кілька нових листів від цікавих людей блогосфери і чекають публікації.

Сьогодні я познайомлю вас з чудовим людиною (а це найголовніше), блогером, спортсменом і дуже розумним SEO-спеціалістом. У мене в гостях Антонов Микита, у мережі більш відомий як B-ReD. Микита познайомився з інтернетом на початку 2004 року. У ті роки панували Dial-up модеми, які Микита зумів побороти і розігнати з 48 кбит/сек майже до двохсот. Коли модеми здалися під натиском спортсмена вони стали не цікаві йому і Микита натхнений розповіддю одного товариша про заробіток в інтернеті, вирішив спробувати свої сили в якості вебмастера.

Вибір припав на мобільні телефони. Зв’язка варезника з контентом для мобіл плюс сапа дали відмінний старт Микиті і сайт пропрацював, поки не набрид і був покинутий. Потім були ще проекти, а так само паралельно B-ReD почав вивчати SEO у всіх його проявах. Став захлинаючись читати тематичні статті, форуми та блоги. Саме так і з’явився його блог, в якому Микита почав ділитися знаннями з читачами.

Зовсім не давно у Микити один клоун спионерил дизайн блогу який йому малював на замовлення відмінний дизайнер. Але, той хто пионерил, не знав, що Микита спортсмен, а дизайнер колишній опер. Це парочка довго не змусила себе чекати і разом провели рейд редизайну квартири, меблів, вікон, а так само фейса цього клоуна (жарт!)

Ну вистачить слів від мене. І приступимо до відповідей на 6 легких запитань від Микити.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Всім привіт! Мене звуть Микита Антонов, більш відомий в мережі під ніком B-ReD. Як вебмастера в Інтернет я прийшов року 3 назад, прийшов за баблом. Але з баблом у нас якось не склалося, і я вирішив створити проект для душі — міський молодіжний портал. Тоді, в 18 років, це здавалося геніальною і архіважливим ідеєю, але спустивши півтора року роботи і купу грошей на нього, в один прекрасний момент я вирішив грюкнути портал. І, власне, без зволікання гримнув, про що анітрохи не шкодую. Поки працював над порталом вивчив кілька CMS соціальних мереж, навчився непогано верстати, правити і домальовувати дизайн в фотошопі, і найголовніше — дізнався про SEO. Тоді ж і з’явилися перші клієнти на створення сайтів, працював в основний над соціальними мережами. У певний момент я зрозумів, що хочу просувати сайти, і понеслося. Я читав… читав… читав і ще багато багато разів читав тематичні статті, блоги і форуми. Коли знань стало досить, створив особистий блог SEO фахівця, де почав ділитися з читачами своїми думками про просування сайтів, блогосфері, заробіток в мережі і всякими особистими історіями. Нещодавно захопився китайським чаєм, вже перепробував багато сортів і думаю написати кілька оглядових постів, або навіть рубрику на блозі виділити.
Зараз я займаюся просуванням сайтів, періодично пишу в блог, п’ю різні чаї. Влітку збираюся офіційно зареєструвати бізнес і відкрити веб-студію, і крім неї реалізувати кілька оффлайн проектів.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Процесор: Intel Core 2 Duo E4500 2,2 ггц, розігнаний до 3,3 ггц
Кулер — моя гордість: CoolerMaster Gemin II.
Відеокарта: GeForce 8600 GT, трохи розігнав, але карта була хріновою, так і залишилася.
Оперативка: 2*1 гб Samsung Original DDR-II
Мати: чесно кажучи, не пам’ятаю який, але коли брав була дуже навіть непоганий.
Хард: звичайний Maxtor на 250 гб.
Аудіо: система 5.1 Edifier. Колонки по 6 вт, саб — 20 вт.
Монітор: Asus, 23 дюйми.
Нетбук: Asus EeePC 1005PE, 10,1 дюйм екран, 1,6 ггц проц, 2 гб оперативы, 250 гб хард, 14 годин (реально) тримає зарядку.

3. Чому саме дана комплектація?

Системник брав 4 роки тому до збірної комплектації. Тоді я в залізяках особливо не шарив і просто вибрав ту, яка здалася оптимальною. В цілому, не прогадав, за винятком відеокарти.

Потім штатної продуктивності стало мало, я зайнявся оверклокінгом і вичавив з цього чормету досить пристойні показники. Скоро збираюся оновити, кожен компонент буду замовляти окремо, так краще.
Аудіосистема і сканер живуть вже 8 років, ще з часів покупки першого компа. Монітор купив півтора роки тому, досі радію. Нетбук був куплений приблизно рік тому. Дуже довго шукав саме цю комплектацію, в ній саме довгий час роботи. Не хотів брати повноцінний ноутбук, т. до. його незручно тягати з собою, так і зарядку звичайні буки тримають менше. Хіба можна на звичайному ноутбуку дивитися фільми 11 годин поспіль? А на цьому можна:)

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

ОС: Windows 7 на нетбуці крім сімки нещодавно поставив Ubuntu 11.04, поки розбираюся.
Браузер: використовую Google Chrome, але встановлені і всі інші для перевірки коректності верстки.
Спілкування: QIP 2010, Skype.
Відео: KMPlayer.
SEO: З того що на компі поки тільки KeyCollector, решта — онлайн сервіси і аналізатори. Ще давно збираюся, але ніяк руки не дійдуть купити CS Yazzle.
Інше: Notepad ++, Photoshop CS5, FileZilla, DropBox, Webmoney Keeper Classic, Advego Plagiatus та інші.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Купівля Кейколлектора дуже розвантажила від ненависної рутинної роботи.
Люблю дивитися серіали, тому перепробував багато відеоплеєрів, KMP підійшов для мене найкраще.
Довго не міг повністю пересісти з Файрфокса на Хром, було незвично. Але один раз змусив себе і тепер радію швидкості і можливостям Хрому.
По іншому софту думаю отже все зрозуміло.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Якщо вам потрібен хороший SEO-спеціаліст, який не заламує позамежні ціни, то він перед вами. У мене можна замовити:

  • Повний SEO аудит сайту
  • Просування сайту
  • Складання семантичного ядра
  • Аналіз конкуренції
  • Консультації з будь-яких питань, пов’язаних з просуванням сайту
  • Створення сайту під ключ

Детальніше про ці послуги і ціни на них дивіться на сторінці: послуги SEO фахівця.
Дякую за увагу, всім удачі!