Використовуємо блог з розумом

294


[tweetmeme source=”Vsegonet” only_single=false http://vsego.wordpress.com/2010/06/13/ispolzyem-blog-s-ymom/]
Дуже часто новачки блогосфери кидають свій новоспечений блог ще на стадії його ведення. Як правило такий вчинок вони характеризують як відсутність часу. І як результат, блог вже після одного двох записів стає мертвим.

Так як же вирішити цю проблему з браком часу і навчитися ефективно використовувати свій час при веденні блогу. Основна причина браку часу це не ефективність при його використанні, зазвичай цим грішать новачки, так як намагаються надати особливу увагу зайвим і не зовсім важливим речам при веденні свого блогу відразу і негайно.

Ось найпоширеніші проблеми:

  • Немає чіткої мети, при веденні блогу.
  • Дуже довго придумують новий пост, а коли придумали не публікують, бо думають, що вона погана. А тим часом блог простоює без нових статей.
  • Завжди намагаються відповісти на коментарі відразу ж, заходячи на блог по кілька разів за день
  • Довго переглядають блоги, інших учасників блогосфери, і відразу ж залишають свої коментарі на вподобані запису.

Всі перераховані варіанти, віднімає величезну кількість часу!

Так що ж робити? Як припинити » порожню» витрачати свій час?

Давайте розглянемо кілька прикладів того, як ефективно використовувати свій час, при веденні блогу:

1. Визначтеся зі своїми цілями. Що ви чекаєте від блогу і які функції він повинен виконувати. Навіщо взагалі ви відкрили блог? Розкрутка особистого бренду? Реклама різноманітних товарів і послуг? Головним у цьому є точно визначитися для чого вам потрібно вести блог.

2. Пишіть відразу і по темі. Перші записи в блозі будуть важкими. Ви будете «видавлювати» контент. На перших порах, часто будете питати себе — Що написати?! Повторюйте собі постійно фразу: «Треба зробити!», це означає, що треба просто мережу і написати черговий пост відповідний тематики вашого блогу.

3. Намагайтеся писати регулярно і якщо вийде в певний час. Якщо вирішили, що пости на вашому блозі будуть з’являтися один раз на два дні, то дотримуйтесь цього. Це підвищить вашу ефективність.

4. Відповідайте на коментарі не відразу, а в кінці дня на приклад, або в будь-який зручний для вас час.Виділіть у своєму графіку (наприклад, ввечері) 10 хв для написання відповідей на коментарі.Але обов’язково відповідайте на всі коментарі!

5.Створіть собі «графік роботи». Перед тим, як включити комп’ютер і почати працювати, спершу на аркуші паперу напишіть собі, що конкретно ви повинні зробити, і за які терміни. Так ваша робота в інтернеті більш ефективною. І за короткі терміни ви встигнете зробити більше роботи.

6. Використовуй свій час з розумом. Навчіться ефективно керувати часом у своєму житті, Ви зможете ефективно використовувати його і в блогосфері. А для того щоб його ефективно використовувати, потрібно спочатку дати собі чітке визначення часу. Так як, чим більше у людини з’являється незавершених справ, тим більше він відчуває себе не комфортно. Ну і головне, потрібно розуміти, що чим швидше наш темп життя, тим швидше минає час.

Ну а для тих хто веде, кілька блогів, раджу прочитати статтю: У вас кілька блогів? Як всім цим керувати. Яка вам так само допоможе правильно розподілити свій день і знайти час вести кілька ваших проектів.