Як отримати фоловерів у Твіттері

264

Багато людей не знають, з чого почати, коли мова заходить про те, як отримати Twitter фоловерів. Я дам вам кілька простих порад, які можна використовувати для отримання більш 1500 послідовників Twitter протягом місяця!

1. Найпростіший спосіб отримати Twitter послідовників це просто слідувати за іншими! Цей спосіб здається простим, але не багато хто робить це. Все, що вам робити це в twitter’і, знайти того хто вже перевалив хоча б 1К фоловерів, так само важливо що б ваші інтереси збігалися. Тобто , якщо ви пишете про дизайні або SEO то і фоловити треба тих хто читає і пише на ці теми.

Бажано,фоловити тих хто вам цікавий, а так само переглядати список тих за ким стежить той на кого ви підписані. Завдання, набрати 1К цікавих вам людей яких ви хочете читати в Twitter е.
Після того, як ви набрали 1К, таких людей, найголовніше не забувати писати в твіттер. Приблизно через тиждень ви побачите приріст фоловерів у себе.

Адже ті, за ким ви стежите у twitter’і, обов’язково захочуть подивитися, хто на них підписався. І тут найголовніше, що ви повинні запам’ятати!!! У вас обов’язково повинен бути заповнений профіль з адресою вашого блогу, а так само короткий опис про себе, і про те, що вам цікаво і чим ви захоплюєтеся. Це і є той трафік, який ви отримаєте на свій блог

Тепер треба почекати приблизно два тижні, що б ті на кого ви підписалися, змогли ознайомитися з вашим блогом, а так само підписати на вас через Twitter. Дуже реально, що вже через два тижні на вас будуть підписані 700 твитерян.

2. Зробіть посилання на Twitter в вашому блозі. Якщо ви читаєте різні форуми або берете участь в їх житті, то не полінуйтеся і на цих форумах поставити у себе в профілі посилання, а ще краще в подписе на форумі, посилання на ваш Twitter.

3. Увімкніть посилання на Twitter у всіх листах які ви посилаєте по е-mail. В кінці листа, просто напишіть: «Слідуйте за мною на Twitter» з вашої посиланням.

Це все, що можна зробити, щоб отримати 1500 послідовники протягом місяця. Я впевнений, що ви можете зробити це. Це просто!

Коментарі? Скільки послідовників у вас зараз?


Читайте також:

Яка користь від Twitter’а a
Twitter і спам
Twitter додатки

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі