Запорука успіху блогу-унікальні пости

180

Ви пишете у блозі? Одним з ключових аспектів у блогах є той факт, що написаний вами пост повинен привертати увагу тих хто вас читає. Якщо ваші пости не цікаві читачам, то який сенс тоді писати. І все ж, якщо ви пишіть унікальні і цікаві статті, і кожен день до вас на блог приходять відвідувачі, то це ще не привід розслабляється і радіти успіху. Вам ще треба утримати на своєму блозі цих читачів, зробити так, що б вони продовжували заходити до вас. Пости на вашому блозі повинні утримувати читачів, прочитавши такий цікавий та унікальний контент просто будуть зобов’язані висловити свою думку залишивши коментар. Ви чули це багато разів, що без гарного змісту у вас просто немає статті.

Останнім часом, дуже часто спостерігається самий що не на є копірайтинг та рерайтинг різних постів.Величезна кількість блогів пишуть про заробіток в мережі, просто напросто пишуть одне і теж, побачивши якийсь пост, на іншому блозі, тут же своїми словами пишуть про те ж на своєму блозі.

Це унікальний контент? Це допоможе вам зібрати аудиторію читачів на ваш блог?

Моя відповідь вам, Ні!
Кому цікаво читати одні і ті ж статті на різних блогах?
Вам цікаво?

Вам потрібен унікальний контент для вашого блогу, такий контент ви не знайдете в Інтернеті, і тим більше він не буде унікальним якщо ви просто розкажіть якийсь пост своїми словами. Ви повинні розуміти, що люди прийшли на ваш блог шукають цікаву унікальну інформацію для себе. Їм абсолютно не цікаво читати повтори статей. Блогери майте повагу вашим читачам!

Пишіть унікальні пости, пости які ще до вас ні хто не писав, пости які допоможуть зайшли на ваш блог дізнатися щось нове, а так само навчиться чогось. Розповідайте в своїх постах, по частіше не тільки про ваші успіхи, але так само і про падіннях. Повірте, багатьом вже набридло читати що у вас все відмінно у кожен день ви заробляєте багато $$$. А чому б не написати про те, що поки ви заробили ці $$$, скільки у вас було падінь і як ви все таки досягли, то про що не перестаючи пишіть.

Думайте! Запорука успіху вашого блогу, це не повторювати за іншим, це не переписувати на свій лад чужі пости. Запорука успіху вашого блогу це унікальність! Адже саме унікальні статті вивели в топ багатьох блогерів яких ми зараз читає. Ви повинні так само зрозуміти що тільки унікальний контент на вашому блозі, дасть величезний трафік на ваш блог, приверне відвідувачів на ваш блог, і дозволить в майбутньому заробляти на вашому блозі.

Читайте також:
Моментальне виведення WebMoney на платіжні картки
Як отримати фоловерів у Твіттері
Як залучити відвідувачів на ваш блог?

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері . Реклама на блозі