Де лежать ідеї для постів?

329

Хто з вас може відповісти на питання: Де лежать ідеї для постів? Не думайте довго і не треба нічого вигадувати. Всі ідеї для постів лежать у вас перед носом. Просто, дуже часто ми не хочемо помічати, не бачимо того, що знаходиться перед нами, а починаємо нарікати на те, що немає ідей і не знаємо, що писати.

Останнім часом на різних блогах, а так само в Твіттері проскакують повідомлення про те, що багато блогери скаржаться на те, що писати їм більше не про що, немає ідей для постів. Блоги простоюють, відвідувачі та читачі чекають коли ж у стрічці підписки з’явиться новий пост. Так у чому ж справа? Чому у блогерів закачуються ідеї для постів? І чому блогери не помічають і не бачать нових ідей для постів які постійно оточують їх?

Думаю, що всім зрозуміло, що на тематичних блогах як правило пишуться пости які дуже часто складаються з набору ключових слів, за якими до вас будуть заходити на сайт через пошукові системи. Ну і звичайно ж чим уникальней текст посту, тим більше він буде цінуватися пошуковими системами і тим більше ваш блог буде вище за інших в пошукових результатах. Від контенту з ключових слів у ньому буде залежати і видача в пошуковій системі по різних запитах, кількість передплатників, популярність, відвідуваність і інші різні фактори.

Але повернемося до самої теми поста, а саме де лежать ідеї для постів. Особисто я, завжди використовую ідеї для своїх постів з різних джерел інформації, а так само хоч і рідко проскакують посади відносяться до моєї оффлайн роботі. «Натхнення»- назвемо це так, я беру для своїх постів з наступних джерел:

  • Блоги
  • Твіттер
  • Новини
  • Оффлайн
  • Коментарі
  • Питання поштою

Прикладів може бути куди більше, але наведені вище є основним джерелом для написання постів у блозі.

Блоги.

Блоги це відмінне джерело інформації, а так само джерело ідей для ваших постів. Читаючи різні блоги, а так само коментарі до них, ви з легкістю знайдете величезну кількість тем для постів. Читаючи пост на черговому блозі, ви завжди можете написати пост про те, що прочитали, висловити свою думку, або додати ще корисної інформації. Те ж саме відноситься до коментарів до різних постам.

Твіттер.

Твіттер-це джерело невичерпної інформації та ідей для ваших постів. Досить уважно почитати вашу стрічку і ви обов’язково знайдете там величезна кількість тем для постів. Саме цей пост і з’явився на світ завдяки твіттеру. Саме так я прочитав про те, що деякі блогери писали про те, що не знають про що писати на своєму блозі.

Новини.

Постійно слідкуйте за новинами блогосфери і постійно вам буде про що писати. У блогосфері постійно, що відбувається. Відкриваються нові біржі, нові партнерки, хто з блогерів відкрив новий проект, хтось з кимось посварився, де проводиться конкурс з нагородою в 10000$. Все це і ще багато і є теми для постів.

Оффлайн.

Якщо ви працюєте в офлайні і ваша робота відповідає тематиці вашого блогу, то чому не писати про це на блозі. Адже багатьом це буде цікаво.

Коментарі.

Завжди в коментарях до ваших постів, ви знайдете питання, які вам задають читачі. Якщо ви цінуєте своїх читачів, то звичайно ж, там же в коментарях ви їм відповісте. Але!, якщо ви бачите, що сам питання в коментарях перетворюється в дискусію, то саме час написати пост саме по цій темі, яка так палко обговорюється у вас на блозі в коментарях.

Питання поштою.

Думаю, що часто до вас звертаються з різними питаннями на пошту або аську. Ви намагаєтеся відповісти, пояснити. Це похвально! Але подумайте, а що якщо вам написати пост? Помітили, що кілька людей звернулися до вас по ідентичним питань, означає, що ця тема цікава і іншим читачам вашого блогу. Значить пора написати пост на цю тему.

Прикладів для постів та ідей для них, можна знайти скрізь і всюди. Вони є, вони оточують нас, але проблема в тому, що ми їх не помічаємо. Ламаємо голову над черговою темою для поста, пишемо в твіттері, що немає ідей, а насправді це не так і ідей як я написав в цьому пості море.

Все описане тут це особисто мій підхід до написання постів і пошуку ідей для них. Я думаю, що у кожного з вас є свої підходи і засоби пошуку тем для постів. І якщо вам не шкода «спалити тему» і поділитися своїми підходами пошуку тем до написання постів, я чекаю вас в коментарях.