Нове знайомство

277

Почалося моє нове знайомство сервісом під назвою Блогун. Ще вчора за порадою однієї людини, я заходив на цей сервіс, але що то не наважувався зареєструватися. А сьогодні вранці, махнув рукою на все і поставив сайт на перевірку модератором Блогуна. Сподіваюся відмови не буде, і мене візьмуть.

Навіщо я це зробив?

Та все просто, якщо чесно, безкоштовний сир він смачний, але всім завжди знаходяться грудки які не можна розжувати. Якщо мені вдасться щось хоч не багато заробити, то думаю переїхати на свій хостинг, так як цей безкоштовні вже поперек горла зі своїми обмеженнями! До речі ще й до Блогуна, якщо ви помітили на блозі відбулися маленькі зміни, а саме додався з правого боку додалася фішка під назвою Donation Bar, а так само з’явилася сторінка Реклама на блозі, все це не для того що б набити кишеню, а лише як початок нового шляху блогу життя якого увійшли Блогун+Donation Bar+Реклама на блозі.

Що зміниться?
Абсолютно нічого! Реклама в жодному разі не перетворить блог в цирк Шапіто! Я як писав так і продовжу писати, для точності де то пост-два в день. Буду намагатися писати цікаві пости, для того що б вам було мене цікаво читати.

Ну що ж, поживемо побачимо, чи прийме мене блогун, хтось замовить рекламу на блозі, і що далі буде ………… : )

UPD: Тільки зараз Блогун підвів статистику блогу, не знаю добре чи не дуже, і повлеяет це прийняття мого блогу. Якщо є ті, хто розуміє підкажіть.

Сподобався пост, підпишись на RSS
Отримуй нові записи на блозі по E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі