Статистика

219

Мені як напевно і багатьом тим, хто веде свої блоги важливим є і статистика блогу, його відвідуваність. Після минулого місяця запаморочливого зльоту відвідувань блогу, цей місяць несе реальність відображається цифрами на лічильниках. А цифри не брешуть. Відвідуваність блогу впала, впала до рекордних позначок.
Впали і цифри передплатників на RSS, не допомогла навіть ново введена фішка, така як підписка по е-майлу. Не знаю що так вплинуло на це, може літній сезон? Люди вирішили відпочити від інтернету, може і те, що на блозі я перестав займатися копіюванням різного софта і картинок і став писати своє, писати про те що мені цікаво, і це перестало бути цікавим для тих хто відвідував мене раніше. Швидше за все з припиненням слів у заголовку поста: «Скачати безкоштовно», закінчилася і відвідуваність блогу. Але, знаєте, мені так більше подобається, писати те, що мені цікаво, писати про своїх мислячи і свої міркування.
Зовсім скоро підійде до кінця акція яку я проводжу, якщо чесно, то результати нульові, дякую тим хто відписався в коментарях, але вибачте я не знайшов там те, що очікував. Так що акцію ще день два і можна закривати.
Ну а тепер трохи картинок і статистики, що б зрозуміти про що я тут написав:
Ось статистика з LiveInternet:

Тепер статистика з адмінки WP:

А може просто варто закінчувати з усім цим, і закривати блог, поки цифри не показали нуль і не лягли на підлогу?

Сподобався пост, підпишись на RSS
Отримуй нові записи на блозі по E-mail
Я в твіттері
Реклама на блозі