Стів Джобс помер

281

Стів Джобс пішов з поста гендиректора в кінці серпня, заявивши, що більше не може виконувати свої обов’язки, і став головою ради директорів Apple. Він переніс операцію раку підшлункової залози в 2004 році, і пересадку печінки в 2009 році.

Рідко великі компанії і промисловості були настільки підпорядковані одній людині, і так успішно. Його вплив простягається далеко за межі персональних комп’ютерів, які були основним продуктом компанії Apple за перші 20 років. В останнє десятиліття, Apple переглянула музичний бізнес через IPod, мобільний бізнес через iPhone і індустрію розваг і ЗМІ через IPad.

У своєму листі до всіх співробітників компанії Джобс тоді заявив: «Я завжди говорив, що якщо настане той день, коли я не зможу більше відповідати своїм обов’язкам і очікуванням в якості генерального директора, я першим повідомлю вам про це. На жаль, цей день настав».

Екс-гендиректор компанії Apple Стів Джобс помер у віці 56 років.

Стів Джобс це пристрасть і енергія які були джерелом незліченних нововведень, збагачували і покращували всю нашу життя, говориться в повідомленні компанії Apple.

Можна по-різному ставитися до Apple Стіву, але заперечувати те, що це знакова постать в IT-індустрії, яка створила безліч трендів не можливо.