Цікаві люди: Terehoff

326

Сайт дня: На порталі webmasters.ru запущені інструменти для вебмайстрів, з допомогою яких легко перевірити позиції сайтів по багатьом запитам.

Сьогодні в рубриці «Цікаві люди», блогер який після Вузу примудрився вступити в безкоштовну аспірантуру. Ближче до кінця навчання тематики дисертації стала переплітатися з інформаційним пошуком. У нього з’явився інтерес до SEO і манимейкерству, заснованому на ньому. А SEO та інформаційний пошук, як відомо, речі взаємопов’язані. З кінця 2008 року займається просуванням сайтів. Велика практика просування як і його, так і клієнтських сайтів дозволила цьому блогеру накопичити достатньо великий матеріал, яким він хотів би поділитися з читачами на сторінках свого блогу.

І так у мене в гостях зі своїми відповідями Олексій Терехов.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Мене звуть Олексій, займаюся блогінгом, просуванням сайтів, розвитком власних проектів, модерирую форуми вебмайстрів, веду блог terehoff.com про просування сайтів та заробіток в інтернет. З інших своїх проектів поки що нічого показувати не буду, бо поки нема що показувати, але зараз, коли всі складнощі із захистом кандидатської дисертацією практично закінчилися (залишилася тільки паперова тяганина), активно займуся своїми проектами.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).


У мене кілька ПК, вдома, в офісі, нетбук, інформацію синхронизирую за допомогою dropbox. ПК як ПК, особливих наворотів немає, відеокарта стандартна, мене більше цікавить пам’ять (2 ГБ) і процесор коре 2 дуо зразок). Монітор десктопів 19 дюймів, хоча планую якось збільшити собі до 23-27 дюймів. Комп’ютер повинен працювати, відкривати браузер і необхідний софт. В даний момент він мені потрібен тільки для цього.

3. Чому саме дана комплектація?

Колись давно такий комп’ютер/s був/і куплені, вони працюють в даний час, виконують свої функції і поки що не бачу сенсу щось змінювати. Як у першій заповіді програміста — не лізь в працюючу систему, і вона ще довго пропрацює.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

  • FireFox, Chrome для серфінгу в мережі,
  • qip для аськи,
  • skype для спілкування,
  • Sound Forge для запису і редагування подкастів,
  • notepad2 для редагування php файлів,
  • FileZilla для FTP,
  • putty для роботи з серваками,
  • Excel іноді для обробки даних.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

Вони автоматизують все те, що повинні автоматизувати, тому я ними користуюся. Notepad2 зручний підсвічуванням операторів і тегів. FileZilla дуже зручний клієнт, FireFox функціональніше, Chrome швидше.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Я займаюся просуванням сайтів, консультую з внутрішньої оптимізації, консультую по просуванню сайтів в цілому. Крім усього іншого в партнерстві з рязанської студією ми плануємо запустити послугу створення сайтів. Крім того, надаю допомогу у створенні та розкрутці блогів, правда не хотів би представляти їх як послуги, скоріше як посильну допомогу тим, кому вона потрібна.