Цікаві люди: WPnew

393

Привіт всім! Чергове оновлення рубрики Цікаві люди і сьогодні я познайомлю вас з автором блогу WPnew.ru. Петро Александров, живе в невеликому місті Чебоксари і розповідає у своєму блозі про створення блогу на WordPress, також про те, як створити блог, використовуючи движок WordPress, як розкручувати ваше творіння і як заробляти на ньому.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Привіт! Мене звати Петро, просто Петя. Я студент. Навчаюся на 5-му курсі. Ночами працюю барменом в нічному клубі. А у вільний час захоплююся блоговведением. Сайтів у мене, по-моєму, 5 штук, але тільки в одному з них я знайшов себе. Це http://WPnew.ru .

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).

Чому на робочому столі очей? На даний момент моя мета – операція на очі (недешеве задоволення). Просто набридло носити лінзи. Як не дивно, те, що на робочому столі – все збувається. Хочу прекрасне зір!

Року 4 я жив з одним ноутбуком (Celeron 1.6, 1гб ОЗУ, 160 ГБ, загалом, слабенький комп’ютер). В цьому році я купив більш потужний настільний комп’ютер (Intel Core i5, GeForce GT440 (по-моєму), 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, 500 ГБ пам’яті).

3.Чому саме дана комплектація?

Чому даній комплектації? Навіть не знаю. Раніше я захоплювався комп’ютерами, зараз же давно не знаю, яка відеокарта нині крута і т. п. Нетбук коли спеціально купував слабкий, щоб відмовитися від ігор (особливо WOW) та ін. Як не дивно – допомогло. Тепер моя розвага – мій блог.

Настільний комп’ютер придбав з тієї причини, що багато графічні і відеоредактори почали гальмувати на моєму старенькому нетбуці. А так, все мрію про Макбуке. Я навіть не знаю, чому i5 і т. п. Довіряю рекламі, напевно, там i7 постійно рекламують.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

  • The bat, Aimp,
  • Google Chrome,
  • Total Commander

та ін.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

The Bat – дуже легкий і простий поштовий клієнт, який чудово розкидає листи з потрібним мені папок. Також дуже зручно працювати з двох комп’ютерів з одним ящиком.

Aimp – просто відмінний музичний плеєр.

Total Commander – відмінна програма для ФТП доступу, іноді його замінює Filezilla.

Google Chrome – найкращий браузер на мій погляд. Раніше я сидів на Опера, так як терпіти не можу Firefox (та вибачте мене ): він мені здається якимось загальмованим і т. п. Але як вийшов Chrome, я змусив пересісти себе на нього. Це щось середнє між Opera і Firefox.

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Які послуги? Я простий хлопчина з маленького містечка, я розливаю коктейлі, вина та інші види алкоголю, ось мої послуги J. А якщо серйозно, трохи захоплююсь просуванням сайтів, створенням блогів і всякої дрібниці багато що. Люблю працювати з відкритими людьми, а не роботами і «супер діловими».

Простота – ось запорука успіху!