Цікаві люди: Роман Ширяєв

324


Сьогодні у моєї рубриці Цікаві люди Роман Ширяєв. Пузат це його псевдонім в мережі. Роман вже близько трьох років працює оптимізатором, займається просуванням різної складності проектів. Роману цікаво все, що пов’язане з інтернет-маркетингом. Ось, що пише Роман про себе:

я іноді можу працюючи і читаючи провести цілий день біля комп’ютера, з чим останнім часом активно борюся, скорочуючи свій робочий день, тим самим збільшуючи ефективність в одиницю часу.

Я попросив Рому відповісти на шість запитань ,які постійні ставлю учасникам рубрики. І як тільки Пузат, відповів на всі питання, я негайно публікую його відповіді у рубриці Цікаві люди.

1. Хто ви, чим ви займаєтеся, і т. д …?

Здрастуйте, шановні читачі блогу «Все про Все». Мене звати Роман Ширяєв, в інтернеті мене знають як Роман Пузат. Я вже більше 3х років веду свій персональний блог http://puzat.ru/ про заробіток в Інтернеті та особисту ефективність, а так само останні з моїх проектів — це Жіночий журнал JLady та Інформаційний будівельний портал Ваш Гараж.

2. Покажіть ваш робочий стіл і якщо не складно опишіть ваш комп’ютер(и).


З середини 2010 року відмовився від стаціонарного комп’ютера в сторону ноутбука. Так як я працюю з великою кількістю програм одночасно і як правило у мене завжди відкрито багато потрібних вкладок в браузері, то ноутбук вибирав в першу чергу відштовхуючись від потужностей і розміру екрану. Мій вибір припав на HP Pavilion dv7-4120er:
Процесор: Core i5-2530 МГц
Пам’ять: 4096 Мб DDR3
Дисплей: 17.3 дюймів, 1600?900, широкоформатний
Графічний чіпсет: ATI Mobility Radeon HD 5650
Жорсткий диск: 500 Гб Serial ATA
Операційна система: Win 7 Home Premium
Так само я використовую мишку — Microsoft Wireless Laser Mouse 7000 Black і клавіатуру від JooL Desktop. Для перегляду фільмів і участі в аудіо і відео конференціях я використовую зовнішню акустичну систему від Creative, навушники Philips і зовнішній мікрофон.

3. Чому саме дана комплектація?

Чому вибрав саме цю комплектацію я писав раніше. Можу сказати одне, при виборі техніки насамперед дивлюся на якість і зручність, якщо мене влаштовує, то купую. Бренди та новинки мене не сильно цікавлять. Але можу від себе побажати, щоб ви при покупці особливо клавіатури і миші дивилися на їх ергономічні властивості, так як часто зустрічаються проблеми з суглобами у тих, хто багато часу проводить за не правильними і не зручними комп’ютерними маніпуляторами.

4. Яке програмне забезпечення ви використовуєте і чому?

Щоб далеко не ходити, просто перерахую що зараз відкрито, під кінець робочого дня.
Основні програми у використанні:
Браузер Google Chrome. Вибрав його за швидкість роботи, а так само за простоту установки і видалення нових плагінів і доповнень.
Система планування справ — Google Calendar + Microsoft Outlook. Зручно заносити фіксовані завдання, є оповіщення через смс(Google Calendar).
Текстовий редактор Notepad++. Зручний, швидкий текстовий редактор, що має велику кількість додаткових програм і плагінів, що дозволяє його індивідуально підлаштувати під свої потреби.
Месенджер — QIP + Skype — немає реклами, зручно.
Робота з файлами, навігація по системі — Total Commander. Користуюся ним вже більше 10 років, звичка. Просто зручна і швидка програма для навігації по комп’ютеру.
Система проектування проектів — Xmind. Дозволяє будувати наочні інтелектуальні карти, з допомогою яких легко планувати проекти та роботу.
Антивірус Kaspersky Cristall. Поки не підводив, але в зв’язці з ним все одно використовую ще ряд програм щодо яких не буду писати.
Робота з електронними грошима Webmoney Keeper.
Dropbox і його безкоштовний хмарний хостинг відмінно допомагає в передачі і зберіганні файлів проектів, до яких потрібен так само доступ і певним працівникам.

SEO софт:
CS Yazzle — збирати беки дуже зручно, є невеликі зручні доповнення, як наприклад побудова карти сайту або масова перевірка PR сторінок.
Key collector — зручна робота з ключовими словами.

5. Ці програми допомагають вам робити свою роботу краще та економлять ваш час?

При виборі програм я відштовхуюся від 3-х правил:
1. програма повинна працювати швидко
2. програма повинна вміти робити все, що мені потрібно
3. програма не повинна вилітати і давати збоїв

6. Якщо ви надаєте якісь послуги, то саме час про них написати тут.

Якщо ви хочете почати заробляти в Інтернеті, то я можу вам запропонувати послугу розробки Інтернет-Проекту. Звертайтеся сюди http://blogforge.ru/
Якщо ви заробляєте, але хочете більше, то можливо нам варто спільно переглянути модель монетизації проектів в пошуках більш вигідних рішень. Є успішні приклади підвищення заробітку з проектів в 10 і більше разів. Якщо у вас є проекти, які потрібно привести в порядок і поставити на правильні рейки, то пишіть мені на [email protected] або icq: 213812434

Якщо ви вже близькі до успіху, але вас долають думки про те, що ви стали «заручником» своєї роботи і зовсім немає часу на сім’ю, друзів, себе і відпочинок, то саме час задуматися про організації свого життя і роботи, для цього я пропоную записатися на мій освітній курс «Як бути успішним і вільним», який стартує в березні 2011 року. Якщо ж ви прочитаєте цю статтю пізніше, то ви зможете знайти даний курс та інші корисні на моєму блозі http://puzat.ru/